Konkurss: Raksti un laimē God of War uz PlayStation 4 (Noslēdzies: 20.04.2018)

Pasludinam jaunu konkursu sadarbībā ar BM.LV. Šoreiz konkurss norisināsies pavisam citādākā veidā – rakstiskā…

KONKURSA UZVARĒTĀJS IR autors Jaanis213 ar aprakstu “Baten Kaitos – Tava mīļākā spēle, par kuru nekad neesi dzirdējis“: viewtopic.php?f=84&t=20208 (Ar Tevi pavisam drīz sazināsies administrācija, kā Tu vari iegūt šo spēli).

Apraksti tika vērtēti pēc izvirzītajiem konkursa kritērijiem, kā arī pēc žūrijas subjektīvajiem uzskatiem. Turklāt tika ņemts vērā arī Jūsu balsis. Varu piebilst, ka beigu beigās palika divi darbi no kuriem žūrijai bija sarežģīti izvēlēties uzvarētāju. Bet beigu beigās tika pieņemts lēmums par labu Jaanis213.

Piebilde: Visus aprakstus būs iespējams publicēt Konsoles.lv mājas lapā un to tālāk izplatīt sociālajos tīklos!

Vēlos pateikt paldies visiem, kas piedalījās: TRAXXZ, Jaanis213, Eking, kamikadzemk, jaunais un Notkiller.


Lai piedalītos konkursā, Tev par savu mīļāko spēli (vienalga, kurā gadā tā iznākusi uz konsolēm) ir jāuzraksta apraksts Konsoles Blogos.

Aprakstam nav jābūt analītiskam vai strikti vērtējošam. Tā nav recenzija. Aprakstā Jūs brīvi ar saviem vārdiem (piemēram, izmantojot mākslinieciskos izteiksmes līdzekļus un tā tālāk) uzrakstat par savu mīļāko spēli. Kas patika? Kādas emocijas tā sagādāja? Kas nepatika? Spilgtākie mirkļi, pārdomas un tā tālāk. Viss atkarīgs no Tevis, kā vēlies šo aprakstu pasniegt. Jo interesantāk, jo labāk.

Konkursā var piedalīties pilnīgi visi Konsoles foruma lietotāji, izņemot Oskaru (Skhen). Kā Tevi jupis rāvis 😀 .

Labākos darbus būs iespējams publicēt Konsoles.lv mājas lapā, un tos tālāk izplatīt Konsoles sociālajos tīklos – Facebook, Twitter, un Draugiem.

Nosacījumi, kas jāievēro:
  • Cenšamies ievērot elementāru pareizrakstību.
  • Apraksts (par savu mīļāko spēli) jāveido par spēli, kas ir iznākusi uz konsolēm (vienalga, kurā gadā tā iznākusi).
  • Aprakstam jābūt vismaz 7000 – 10 000 rakstu zīmēm, ieskaitot atstarpes (aptuveni divas A4 formāta lapas, bet noteicošais ir – vismaz 7000 rakstu zīmes, ieskaitot atstarpes).
  • Aprakstu Konsoles Blogos ir jāpublicē laikā no 28. marta līdz 18. aprīlim plkst. 24.00 ar tematu ‘Apraksts: un Jūsu spēles nosaukums.’ Blakus spēles nosaukumam var arī izveidot doma zīmi un papildināt to ar ko interesantāku. Piemērs: ‘Apraksts: Max Payne 3 – vīrs ar asu redzi.’
  • Iztiekam bez plaģiāta un veidojam jaunu aprakstu (nav atļauts no citas vietnes pārpublicēt kādu vai savu darbu) (ATJAUNOJUMS)
  • Nav obligāti, bet vēlams, ka aprakstā ir ievietotas bildes un video.

Neievērojot konkursa nosacījumus, Jūs diemžēl nevarēsiet piedalīties konkursā.

Padoms: Aicinu sava darba melnrakstus veidot un saglabāt Microsoft Word dokumentā, kurā var arī redzēt rakstu zīmes skaitu. Un pabeigto versiju pārkopēt Konsoles Blogos.

Vērtēšanas process: 

Aprakstus vērtēs Konsoles.lv žūrija, kas noteiks konkursa uzvarētāju. Arī foruma lietotāji var izteikt savu viedokli, nokopējot attiecīgu simbolu un ievietojot to apraksta komentārā, kas nodos savu balsi (ja atsaucība būs liela, vērtēšana varētu pāriet uz kārtību, kur 50% konkursa uzvarētāju nosaka foruma lietotāji un 50% Konsoles žūrija).

Balsot var par vairākiem aprakstiem, taču vienam apraksta autoram – var nodot tikai vienu balsi (sirsniņa simbolu). (ATJAUNOJUMS)

20. aprīlī tiks pasludināts konkursa uzvarētājs (atkarīgs no dalībnieka daudzuma).

Piezīme: Ja rodas kādas neskaidrības par konkursu vai Konsoles Blogos, droši, sazinieties ar Skhen vai rakstiet Kontakti.

Vērtēšanas kritēriji:
  • Valoda (cik labi vai patīkami lasās teksts, vārdu krājuma bagātība)
  • Oriģinalitāte (kaut kas neierasts, citādāks, ko tādu nav nācies lasīt)
  • Interesantums (vai teksts izraisa interesi, aizrautību, ziņkārību?)
  • Stils (kādā veidā autors tekstu ir strukturējis, pasniedzis, hronoloģisks vai nesakārtots vēstījums utt.)

Bet pats galvenais – kādu vēstījumu un pārdomas ir atstājis Tavs radītais apraksts lasītājam.

Konkurss tapis sadarbībā ar:

Pateicība: Vēlos pateikt liels paldies foruma lietotājam jaunais par šādu ideju!

Stāsta treileris:

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

One thought on “Konkurss: Raksti un laimē God of War uz PlayStation 4 (Noslēdzies: 20.04.2018)”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *