Sniedz savu atbalstu un kļūsti par Konsoles.lv fanu/foruma VIP personu!

Sveiks, lasītāj! Es pieļauju, ka visi, kas šo lasa vēlas, lai Latvijā eksistētu nopietns videospēļu medijs. Tad kādēļ mēs kopīgi to neizveidotu?…

Mēs esam spēruši soli tajā virzienā, un esam iesaistījušies Patreon servisā, kas ļauj satura veidotājiem gūt finansiālu atbalstu no saviem atbalstītājiem (faniem), jo mēs ticam, ka mūsu lasītāji ne tikai vēlas patērēt mediju produktu, ko saražojam, bet arī atbalstīt tās tapšanu. Ja vēlies atbalstīt mūsu darbību un kļūt par fanu (vienlaikus par VIP personu forumā) – kļūsti par mūsu fanu Patreon servisā (BECOME A PATRON).

Šeit ir vairāk informācijas par Patreon un VIP personu forumā.

Es pieļauju, ka Tu noteikti vēlies meklēt informāciju par videospēlēm ne tikai ārzemju portālos citu mēlēs, bet arī saņemt ziņojumus par jaunākajām videospēļu industrijas aktualitātēm latviešu valodā – ziņas, aprakstus, spēļu apskatus, oriģinālmateriālus (“Pirmās minūtes”, “Nostaļģiskās atmiņas”, “Pāris Vārdos” (klausīties Oskara vāvuļošanā) un citus), intervijas, reportāžas un vēl, un vēl. Piedevām, lai tas viss Tev tiktu vēl vairāk piedāvāts, nevis tikai divus materiālus nedēļā.

Tas viss ir iespējams gluži tāpat kā iegūt trofejas/ačīvmentus kādā grūtajā spēlē. Tikai tas viss prasa dārgo laiku un pie tā ir nopietni jāpiestrādā. Es (Oskars Miķelsons – Konsoles.lv īpašnieks) cenšos to arī darīt, vienlaikus ne tikai veidojot saturu, bet arī tehniski attīstot lietas gan mājas lapā, gan forumā, meklējot partnerattiecības, organizējot konkursus, citu veida pasākumus, un kaudzēm citu lietu. Tiesa, vienam tas ir grūti izdarāms, bet ceru, ka nākotnē šajā lauciņā piebiedrosies arī citi cilvēki. Vārdu sakot, šo projektu var attīstīt maksimāli, bet lai to darītu profesionāli, ir nepieciešamas finanses.

Pateicības:

Vēlos pateikties foruma moderatoram SkillBillies par kārtību forumā un Elvim, kas piepalīdz mājas lapas satura veidošanā. Un arī pārējiem, kuri ar savu aktivitāti forumu padara tīkamāku, jo tikai kopā mēs varam radīt unikālas lietas.

Tavs,

Konsoles.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

5 thoughts on “Sniedz savu atbalstu un kļūsti par Konsoles.lv fanu/foruma VIP personu!”

  1. Tam nav sakara ar VAT vai PVN, jautājums ir par “ziedojuma” saņēmēju. Kāda ir konsoles.lv juridiskā forma un kas ir “ziedojuma” saņēmējs?

   1. Konsoles.lv īpašnieks ir saimnieciskās darbības veicējs, un visi ienākumi, kas ienāk Konsoles.lv kontā, tiek aplikti ar nodokļiem.

    Un saņēmējs ir Konsoles.lv. Visi ienākošie līdzekļi, kas tiks saņemti caur šo servisu – nonāks Konsoles.lv attīstībai.

    Jāni, viss notiek likumīgi 🙂 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *