Viss, kas Tev jāzina par The Crew 2

Milzīgu spēles pasauli. Neskaitāmus transportlīdzekļa veidus un  aizraujošas sacīkstes. To visu sola spēļu izstrādātāji Ivory Tower ar spēli The Crew 2

Kas ir The Crew 2?

The Crew 2 ir atvērtās pasaules tipa braukšanas spēle. To izstrādā Ivory Tower izstrādātāji un izdod Ubisoft kompānija.

Spēles iznākšanas datums un cena

The Crew 2 iznāks 29. jūnijā uz PlayStation 4, Xbox One un PC. Spēle maksās aptuveni 50 eiro.

Par ko ir stāsts?

Spēle piedāvās nelineāru stāstu, kuru naratīvs būs asinhronoloģisks (notikumi nenorisināsies pēc vienas konkrētas secības). Galvenais uzdevums ir kļūt par sacīkša ikonu Amerikas Savienotajās Valstīs, uzvarot visās sacīkšu disciplīnās, kas pieejamas spēlē.

Spēlētājs varēs izvēlēties starp dažādiem personāžiem ar kuru uzsākt šo stāstu. Turklāt spēlētājam būs iespēja savu unikālo personāžu izveidot pēc savas gaumes, mainot tā vizuālo izskatu – drēbes, cepures, ķiveres, apavus un tā tālāk.

Sacīkstes viscaur Amerikai

The Crew 2 piedāvās vienu no lielākajām spēles pasaulēm kāda ir radīta videospēļu industrijā, kur spēlē būs iespēja izpētīt teju vai visu Ameriku – Ņujorku, Losandželosu, Miami, Detroitu, Sanfrancisko un citas lielpilsētas, kā arī laukus, mežus, kalnainus apvidus, okeānu un daudz dažādas citas lokācijas.

Piedevām pa šo milzīgo pasauli būs iespējams pārvietoties bez jebkādas ielādes – viss notiks dinamiski, plūstoši bez pauzes. Spēlētājs varēs brīvi tikt no vienas Amerikas malas līdz otrajai malai, braukājot gan pa asfaltētiem, gan pa lauku ceļiem, vai vienkārši pa laukiem (zālāju, smiltīm, akmeņiem, kalniem), gan pa ūdeni, gan arī lidojot pa gaisu. Tā ir spēlmaņa brīva izvēle.

Jāatzīmē, ka spēlē iekļauts arī kooperatīvais režīms (co-op), kas ļaus spēlētājiem spēlēt kopā ar saviem draugiem un piedalīties sacīkstēs.

Kaudze ar transportlīdzekļiem

Atšķirībā no pirmās The Crew spēles – The Crew 2 piedāvās vēl plašāku transportlīdzekļa klāstu un dažādību: sporta mašīnas pa lielceļiem, rallija braucamrīkus pa dubļiem, lidmašīnas, helikopterus virs debesskrāpjiem, motociklus, motorlaivas un pat Monster Truck.

Piedevām spēle izcelsies ar interesantu procesu, proti, tā nodrošinās gludu pāreju (pārlekšanu) starp visiem šiem braucamrīkiem diezgan interesantā veidā. Respektīvi, dotajā momentā spēlētājs var būt lidmašīnā, bet nākamajā – jau laivā, vai otrādi. Vienubrīd motociklists krīt no klints, bet pēc brīža tas ir pārvērties par helikopteri, kas veiksmīgi aizlido. Tā ir specifiska mehānika, kas procesu padara aizraujošu, un ļauj spēlētājam ātri izmantot (vai pielāgot) konkrēto transportlīdzekli attiecīgajai situācijai. Zemāk IGN radītais video šo procesu labāk nodemonstrēs:

Kāp pa karjeras kāpnēm

Gūstot panākumus, spēlētājs pakāpeniski iegūs augstāku ranku, godu, kas viņu izcels citu sacīkša braucēja vidū. Bet izcelšanās neaprobežosies tikai ar rankiem, bet arī ar variētiem noformējumiem (cosmetics), ar ko varēsi izrotāt savu mašīnu, un kas citiem liks apskaust Tavu sacīkša vāģi.

Bez tam, braucot ar mašīnu un piedaloties ielu sacīkstēs (Street Racing), profesionālajās sacīkstēs (Pro Racing), Freestyle un bezceļa auto sacīkstēs  (Off-road) – spēlētājs nepārtraukti būs mediju centrā, jo visi sacīkšu notikumi tiks filmēti un komentēti, kā arī to visu vēros miljoniem skatītāju. Viss ir atkarīgs no spēlētāja, kā šos miljonus skatītājus pārsteigt un likt viņiem būt Taviem faniem.

Iegūstot vairāk sekotājus (fanus), spēlētājs varēs likt lielākas likmes sacīkstēs, tā rezultātā gūs lielāku peļņu un pavērs iespēju pirkt dārgākas un ievērojamākas mašīnas un kosmētikas.

Bonusi iepriekš pasūtot konkrētas spēles versijas:

Standarta versija (Standard Edition): Nāk līdzi Legendary Motors Pack, kas iekļauj tādus auto kā Mercedes-AMG C63, Touring Car 2016, un arī motociklu Harley-Davidson Iron 883 2017.

Deluxe versija (Deluxe Edition):  Nāk līdzi Motorsports Deluxe Pack, kas iekļauj Ford F-150 Raptor Race Truck 2017, Abarth 500 2008, Monster Truck Edition papildinājumu, Pilatus PC-21 aerobātikas lidmašīnu, un trīs unikālus kostīmus tavam personāžam.

Gold Edition versija (Gold Edition), kuru saturā ir season pass (sniedz pieeju visam spēles saturam), vienlaikusm iekļaujot Legendary Motors Pack un Motorsport Deluxe Pack papildinājumus, kā arī digitālu grāmatu. Šīs spēles versijas vērtība ir aptuveni 110 ASV dolāru.

Jāatzīmē, ka tie, kuri ir spēlējuši pirmo The Crew, un tajā ieguldīs vēl laiku, būs iespēja iegūt 19 ekskluzīvus auto The Crew 2:

Nobeigumā – jaunākais The Crew 2 treileris:

Avoti:

thecrew-game.ubisoft

androidcentral

 

*Atbalsti Konsoles.lv darbību*

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *