Konkurss: Piedalies un laimē Shadow of the Tomb Raider uz PlayStation 4 vai Xbox One pēc izvēles (Noslēdzies: 13.09.2018)

Ar aplausiem atklājam nākamo konkursu kopā ar BM.LV, kur tev ir iespēja laimēt Shadow of the Tomb Raider uz PlayStation 4 vai Xbox One aparatūras pēc izvēles…

KONKURSS IR NOSLĒDZIES!

Ar prieku paziņojam, ka “Shadow of the Tomb Raider” ir laimējis Edvīns Dravnieks (https://www.facebook.com/edvins.dravnieks.3). Novēlam Tev piedzīvojumu pilnus notikumus “Shadow of the Tomb Raider” spēlē! Ar Tevi tūlīt sazināsies ‘Konsoles’ administrācija, kā dabūt šo spēli.

Paldies visiem, kuri piedalījās šajā konkursā, un kā jau esmu minējis iepriekš – nenokar degunu, jo “konkurss nāk un iet, bet gūtās emocijas paliek”. Nākotnē mūs sagaidīs un priecēs arī citi šāda veida pasākumi.


Lai piedalītos konkursā, viss, kas tev jādara – jādodas uz mūsu oficiālo Konsoles Facebook lapu, kurā ir sīkāka informācija. Paldies, ka piedalies!

Konkurss tapis sadarbībā ar:

 

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *