Konkurss: Piedalies un laimē Red Dead Redemption II uz PlayStation 4 vai Xbox One pēc izvēles (NOSLĒDZIES: 10.25.2018)!

Rudens uzņem apgriezienus, un to vēl jo vairāk iegriezīs Red Dead Redemption II, tādēļ tradīciju turpinot, mēs kopā ar BM.LV piedāvām tev nākamo konkursu…

KONKURSS IR NOSLĒDZIES!

Ar prieku paziņojam, ka “Red Dead Redemption II” ir laimējis Rolands Markuns (https://www.facebook.com/rolands.markuns). Novēlam Tev mežonīgus pilnus notikumus “Red Dead Redemption II” spēlē! Ar Tevi tūlīt sazināsies ‘Konsoles’ administrācija, kā dabūt šo spēli.

Paldies visiem, kuri piedalījās šajā konkursā, un kā jau esmu minējis iepriekš – nenokar degunu, jo “konkurss nāk un iet, bet gūtās emocijas paliek”. Nākotnē mūs sagaidīs un priecēs arī citi šāda veida pasākumi.


Lai piedalītos konkursā, viss, kas tev jādara – jādodas uz mūsu oficiālo Konsoles Facebook lapu, kurā ir sīkāka informācija. Paldies, ka piedalies!

Konkurss tapis sadarbībā ar:

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Konkurss: Piedalies un laimē Red Dead Redemption II uz PlayStation 4 vai Xbox One pēc izvēles (NOSLĒDZIES: 10.25.2018)!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *