“The Division 2 piedāvās reālistisku un aizraujošu spēles pieredzi,” saka sievietes balss

Piecu minūšu garajā The Division 2 daudzspēlētāja režīma video runā sieviete, kura apgalvo, ka izlaišanas dienā spēle piedāvās reālistisku pieredzi, bet kā tas izpaudīsies – netiek paskaidrots…

Pirmkārt, skatoties video, grūti spriest, vai patiesi The Division 2 piedāvās reālistiskumu. Vienīgi jāatzīst, ka vizuāli spēle izskatās labi (savā ziņā reālistiski), kur postapokaliptiskā Vašingtona atainojums ir ļoti detalizēts – sadragātas ēkas, ceļi, mašīnas, objekti apaugti ar nezālēm, karantīna zonas un daudz citu aspektu. Tas Vašingtonu un tajā valdošo bīstamo vīrusu situāciju padara gana ticamu.

Otrkārt, reālistiskumu liek apšaubīt pretinieku novākšana, proti, video var redzēt, kā, pat ar kārtīgu, smagu automātu nākas pretiniekam salaist daudz lodes, lai viņu dabūtu gar zemi. Tādējādi apšaudes diez vai var nodēvēt par reālistiskām.

Turpretī, ja runājam par “aizraujošu pieredzi”, tad jā, The Division 2 video kopumā radīja spriedzes, notikumiem pilnu iespaidu, ka spēlēt spēli – šaut, strādāt kopā komandā un glābt Vašingtonu no ienaidniekiem šķita visai interesanti un aizraujoši.

Jebkurā gadījumā, lai kāda sieviete tā būtu, kura iespējams nav gatavojusi šo tekstu, iesāk ar skaļiem vārdiem “spēles iznākšanas dienā The Division 2 piedāvās reālistisku un aizraujošu spēles pieredzi” (angliski izklausījās iespaidīgāk) izklausās pārspīlēti, jo pēc teiktā no šī apgalvojuma uzreiz atraujas. Tādēļ nav brīnums, kādēļ video tas netiek īsti paskaidrots, kā tas darbosies, kā tas domāts.

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, ja tev rūp tas, ko mēs darām un vēlies mums palīdzēt attīstīties – abonē Patreon, jo tā ir iespēja Latvijā izveidot nopietnu videospēļu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies, visiem, kuri mūs atbalsta. Tas mums daudz nozīmē!

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on ““The Division 2 piedāvās reālistisku un aizraujošu spēles pieredzi,” saka sievietes balss”

  1. Varbūt tanī automāta aptverē lodes bija no plastalīna!?
    Bet nu,ja nopietni runājot,es pagaidām skatos skeptiski uz šo spēli… Ar pirmo daļu biju vīlies,story nekāds,patronas vajag ļoti daudz,lai novāktu pretinieku un tas man ļoti nepatika.

    Sarakstā esmu atdzīmējis šo spēli,bet jāpagaida vairāk gameplay un video apskati,tad arī izvērtēsu,vai es to pērku,vai nē!

    1. Hmm, es pat nezinu, kā es skatos uz šo spēli, bet man ļoti piesaista spēles grafika un stāsts, taču attur šaušanas mehānika un šķietami stiprā līdzība geimplejā ar pirmo daļu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *