Konkurss: piedalies un laimē Days Gone uz PlayStation 4 (NOSLĒDZIES: 25.04.2019)

Vienlaikus ar pavasara putnu čivināšanu, Konsoles un BM tev piedāvā nākamo konkursu, kurā ir iespēja laimēt Days Gone uz PlayStation 4 konsoles…

KONKURSS IR NOSLĒDZIES: Ar lielu prieku varu paziņot, ka Days Gone ir laimējis foruma lietotājs ar segvārdu “pepeyoshi”. Gaidu no tevis ziņu forumā (http://konsoles.lv/forums/viewtopic.php?f=70&t=21212) triju dienu laikā, ja nē, tad notiks atkārtota izloze, kur tiks noskaidrots nākamais laimētājs.

Paldies, visiem, kuri piedalījās šajā konkursā un padalījāties ar savām pirmajām spēlēm ar ko aizsākāt savas spēļu gaitas. Tiekamies nākamajos konkursos!


Lai piedalītos konkursā, viss, kas tev ir jādara, ir jādodas šeit forumā un jāuzraksta pati pirmā spēle ar ko aizsāki savas spēlētāja gaitas. Ja dziļi padomāju, tad man tā bija bērnības spēle Crash Bandicoot. Aminos, kā no tā spēles bēgu, jo man bija bail no tās lapsas.

Turklāt tie, kas dosies uz Konsoles Facebook lapu un tajā dalīsies ar šo konkursu, ir divreiz lielāka iespēja laimēt Days Gone.

Konkurss norisināsies līdz 25. aprīlim.

Vēlam tev veiksmi! 🙂

Konkurss tapis sadarbībā ar:

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *