Geimplejs: A Plague Tale: Innocence – skaista un šokējoša

Konsoles.lv

Jau pirmajās minūtēs skaistajā A Plague Tale: Innocence pasaulē cenšos no koka notriekt ābolus, bet vēlāk piedzīvoju ko tādu, no kā nevarēju momentāli atgūties…

A Plague Tale: Innocence iznāca šī gada 14. maijā uz PlayStation 4, Xbox One un PC.

Starp citu, ikvienam ir iespēja par brīvu uzspēlēt spēles trial.

Konsoles.lv darbību atbalsta LoveGame.lv

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon<-

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

5 thoughts on “Geimplejs: A Plague Tale: Innocence – skaista un šokējoša”

  1. Paldies, cilvēkam, kas nospieda “Patīk” (novērtēju!) 🙂 , par spīti, video kvalitātei, kura ir ļoti slikta – pašam jau sāk palikt neērti. Jā, rīt vēl būs pirmie iespaidi par A Plague Tale Innocence. Pēc tā domāju kādu laiku paņemt pauzi no video veidošanas, jo jāatrod tehnisks risinājums, lai uzlabotu video atainojumu.

  2. Andris laikam ir vieniigais kursh lasa visus rakstus un skataas shos video un veel liek 👍.Vai nevareetu shiem rakstiem pielikt klaat taadu opciju kur redzeetu skatiijumu skaitu lai vareetu noveerteet prieksh cik geimeriem tas ir interesanti.

    1. Andris nebūt nav vienīgais, bet Tu, mister, iespējams, esi vienīgais, kurš uz to visu raugās ar nepelnītu skepsi.

      Par spēli, noskatījos video un šovakar ietestēšu trial, lai arī horror žanrs ir sirdijs tuvākais, man labāk patīk, kāds badass mužiks kā galvenais varonis. Tieši šī iemesla dēļ esmu iesācis, bet atmetis ar roku (pagaidām) Horizon Zero Down, šķiet pārāk bērnišķīgi. Bet šis gabals, iespējams, nav ne tuvu tas pats un ir jādod iespēja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *