Intervija: kādas videospēles spēlē rīdzinieki?

Konsoles.lv

Oskars devās Rīgas ielās un intervēja pilsētniekus, lai uzzinātu, kādas videospēles viņi spēlē…

Klausies pilno, neapgriezto septiņu minūšu interviju caur Patreon Konsoles. Tajā tu dzirdēsi pilno sarunu, manus jautājumus un papildjautājumus, kā arī intervējamā pilno viedokli. Un beigās manas sajūtas un pārdomas par padarīto darbu.

Konsoles darbību atbalsta videospēļu interneta veikals LoveGame.lv

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon<-

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

5 thoughts on “Intervija: kādas videospēles spēlē rīdzinieki?”

  1. 😀 😀

   Protams, nevar jau apgalvot pēc četriem cilvēkiem, ka rīdzinieki nav spēlētāji 🙂 . Ielu intervijas ir interesantas ar to, ka nekad nevar zināt, ko intervē. Un ņemot vērā, ka videospēles savā ziņā ir specifiska tēma, līdz ar to attiecīga mērķauditorija.

   Visā visumā pašam liels prieks par šo darbu, jo šķiet kas interesants un oriģināls. Domāju turpināt veidot šādas intervijas, kā arī redzu lietas ko var uzlabot un papildināt.

 1. Pa lielam, var ari pec tiem chetriem apgalvot. Man starp draugiem, pazinjam un kolegiem, ir pat tadi cilveki, kuri nezin, kas ir PS4. Cik nu ir runats, ir tadi veel, kuri pat nenojaush, cik talu tas ir atistijies un videospeles atceras tikai ka ar zilitona laikiem.

  1. Piekrītu, ir daļa cilvēku Latvijā, kuriem videospēles ir tukša bilde, bet pēc savas pieredzes, esmu lielākoties saticis cilvēkus, kuri zina, kas ir PlayStation. Dažreiz pat pārsteidz tas, ko viņi zina, un zina lietas, ko es pat nezināju 😀 .

 2. Man gan, maz ir cilveku apkart, kuri zin, kas ir musdienu videospeles. Vairums pat ir shoka par spelu un aksesuaru cenam un nesaprot, kapec tas tik dargi un ka vispar kam tadam var teret naudu.
  Man choms nodarbojas ar motokrosu un mes reiz salidzinajam gada izmaksas, cik nauda aiziet speles un aksesuaros, lai butu viss jaunais un cik nauda aiziet motokrosam, apkopem, trases irem un vissm parejam, kas ar to saistits. Principa, tuvu lidzigi vien ir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *