Pirmskats: uzklausi, pirms pērc Call of Duty: Modern Warfare

Konsoles.lv

“Fizika tankiem ir briesmīga – nevar izbraukt cauri sienām un sētai. Helikopteris lido savādi. Viss process – animācijas, apšaudes, kara tehnikas un transportlīdzekļi likās dīvainas. Dieva dēļ, Infinity Ward vīri un dāmas, tas Call of Duty nestrādā!”…

Geimplejs

Konsoles.lv

Pēdējo reizi Call of Duty spēlēju 2007. gadā, un jāsaka, ka spēles formula kopš tā laika nav mainījusies, jo viss joprojām notiek ātri un Call of Duty stilā. Piedevām izdzīvot ilgāk par 30 sekundēm daudzspēlētāju režīmā man sagādāja milzīgas problēmas.

Izmaiņas noteikti ir šaušanā, jo šeit var izjust katra ieroča smagumu un efektivitāti. Nezinu kādēļ, bet PlayStation 4 Alpha betā Gunfight režīmā man vairāk patika šaut pretiniekus. Es tiešām jutu, ka ar ieroci kādu nogalinājis nekā atvērtajā betā. Hmm, vai kas ir mainījies, vai arī tā ir spēļu režīmu vaina?

Kad devos spēlēt šķietami Battlefield kopiju Ground War ar 64 spēlētājiem, Call of Duty zaudē savu garu. Es ar mokām un sāpēm to spēlēju.

Spēlējot tradicionālos režīmus Call of Duty: Modern Warfare ir aizraujoši, piemēram, klasiskais Team Deathmatch, Domination, Headquarters – tur ir jūtams Call of Duty gars, ātrums, spriedze un vīri krīt. Taču, kad devos spēlēt šķietami Battlefield kopiju Ground War ar 64 spēlētājiem, Call of Duty zaudē savu garu. Es ar mokām un sāpēm to spēlēju. Fizika tankiem ir briesmīga – nevar izbraukt cauri sienām un sētai. Helikopteris lido dīvaini. Viss process – animācijas, apšaudes, kara tehnikas un transportlīdzekļi likās dīvainas. Dieva dēļ, Infinity Ward vīri un dāmas, tas Call of Duty nestrādā!

Grafika

Konsoles.lv

Esmu vīlies, kā Call of Duty: Modern Warfare izskatās uz standarta PlayStation 4 versijas, jo betā tā ir ļoti slikta. Nepārprotiet, krāsas, apgaismojums, telpas un vides izkārtojums ir augstā kvalitātē, taču tekstūras gan nē, tās ir izplūdušas. Vienubrīd šķita, ka esmu aizmirsis savas brilles uz acīm uzlikt.

Radās iespaids, ka spēlēju kādu spēli 2010. gadā, taču tagad jau tuvojas 2020. gads un man ir tāda grafika jāpaciešs?

Radās iespaids, ka spēlēju kādu spēli 2010. gadā, taču tagad jau tuvojas 2020. gads un man ir tāda grafika jāpaciešs? Vistrakāk tekstūras ir Ground War režīmā, kur spēlē 64 spēlētāji. Sienām tekstūru teju vai nav. Tas viss izskatījās ļoti savādi un nebaudāmi. Meklēju iestatījumos iespējamu risinājumu, un uzgāju kaut kādu Grain, kas nedaudz šķietami uzlaboja tekstūras asumu.

Gribu ticēt, ka tas ir betas dēļ, un pilnajā spēlē situācija būs citādāka. Būšu atklāts. Battlefield V ar 64 spēlētāju skaitu, kara transportlīdzekļiem, iznīcību, ticamu fiziku (jā, spēle darbojas 30 kadru skaitu sekundē nevis 60) izskatās daudz reiz iespaidīgāk nekā tas viss atainots Call of Duty: Modern Warfare. Acīmredzot spēļu veidotājiem Call of Duty vairāk rūp kadru skaits nevis grafika.

Stāsts

Kapteinis Praiss atgriežas! Godīgi, Call of Duty: Modern Warfare stāsts man neliek raizēties, jo franšīze vienmēr ar to vairāk vai mazāk ir izcēlušies. Tas ir vienīgais iemesls, kādēļ es pirktu šo spēli. Paskat tik, cik ticami un skaisti augstāk izskatās personāži un īsfilmiņas!

Kopsavilkumā

Konsoles.lv

Es saprotu, ka Infinity Ward vēlas piesaistīt plašāku auditoriju, kuri neaizraujas tikai ar tuvām un šaurām cīņām. Viņi vēlas piedāvāt arī lielas kaujas gluži kā Battlefield. Bet, ja jūs to darāt, tad, lūdzu, lai tas būtu augstā kvalitātē, jo, es kā Battlefield cienītājs nespēju paspēlēt ko sliktāku. Un Ground War šķiet tik neveikls un savāds, ka nāca smiekli un bēdas vienlaikus. Citiem vārdiem sakot, beta man ļāva noprast, ka lieli kaujas lauki Call of Duty nepiestāv.

Call of Duty: Modern Warfare iznāks 25. oktobrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC.

Pasūti Call of Duty: Modern Warfare (54.99 EUR) caur Lovegame.lv

Lasi vairāk par Call of Duty: Modern Warfare:

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon ~1.74 € mēn.<-

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

7 thoughts on “Pirmskats: uzklausi, pirms pērc Call of Duty: Modern Warfare”

 1. Man jau divas nedeeljas staav pre-order.Vairak gan kampanja interesee bet varbuut arii multiplayer uzspeeleeshu.Tik nav skaidrs kas ar campaign dlc.Tas buus maksas vai arii kaa ar mp mapeem kas buus visiem par briivu.

 2. Japagaida Nascara atsauksmes par kampanju, stingro kritiku.
  Es ari veel domu pielauju, ka varetu speli panjemt del kampanjas, bet pagaidam atturos, kamer nav nekas zinas, kas un par ko tur bus.

  1. Tiešām, BFV uz konsolēm darbojas ar 60 kadriem sekundē. Nezinu kādēļ manas acis vēsta ko citu 😀 .

   Bet jāatzīst, ka, lai arī BFV darbojas uz konsolēm ar 60 kadriem sekundē, apšaudes laikā tas nespēj noturēties stabili un nokrītas, radot šķietamību par 30 kadriem sekundē.

   Call of Duty: Modern Warfare beta Ground War režīmā kadru skaits bija krietni labāks. Un tas noteikti ir tekstūras, vides detalizācijas faktors, jo betā viss bija izplūdis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *