Oskars reaģē: Ghost of Tsushima – skatījos bez jebkādas intereses

Konsoles.lv

Es būšu godīgs un atklāts kā zivs akvārijā – Ghost of Tsushima jaunākais treileris manī neizraisīja nekādas emocijas. Uz visu skatījos diezgan neitrāli bez jebkādas sajūsmas…

Nenoliedzami, ka Ghost of Tsushima virtuālā Japāna vizuāli izskatās iespaidīga. Garā zāle, zeltainās lapas reālistiski mijiedarbojas ar vidi, ka aizraujas elpa. Ne velti daži pēc pirmā Ghost of Tsushima video lēkāja un diskutēja, ka šī noteikti ir PlayStation 5 spēle.

Ja salīdzina ar spēles debijas treileri, kurā rādīja geimpleju, tad tas manī radīja interesi tikai tādēļ, ka pirmo reizi ar savām acīm redzēju tik apbrīnojamu fiziku. Proti, kā vēja pusmā kustās zāle, kā koka lapas lido, piezemējas uz zemes, un vēlāk tās pašas lapas vēja varā atkal pieceļas un aizlido tālāk. Tas parādīts vienkārši vou!. To pie sevis pusnaktī tik skaļi teicu, ka kaimiņš ar visu pidžamu dauzījās pie manām durvīm.

Tādēļ man Ghost of Tsushima izceļas tikai un vienīgi ar grafiku – košās krāsas, spēcīgais apgaismojums, vienreizējā fizika un detalizācija, un ar neko vairāk. Viss pārējais šķiet jau nodrāzts un garlaicīgs. Neko jaunu vai inovatīvu nesaskatīju geimplejā. Cik tad nav redzētas vienas un tās pašas zobeņu cīņas?

Konsoles.lv

Galu galā ideja par pēdējo samuraju, mongoļu iebrukumu Japānā 1274. gadā izklausās visai interesanti. Līdz ar to spēlei varbūt būs kvalitatīvs stāsts kā dēļ būs jāņem rokās popkorns.

Iespējams, pēdējais treileris vienkārši mani neuzrunā. Iespējams, šajā dienā man nav garastāvokļa. Iespējams, ka esmu kļuvis vecs un īgns. Taču viens jāatzīst, patlaban (es vēlreiz uzsveru “patlaban”) Ghost of Tsushima uz visa fona izceļas tikai ar grafiku.


Ieskaties šī raksta aizkulisēs caur patreon.com/konsoles, un ekskluzīvi klausies divu minūšu audio no manis.

Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon ~1.74€ mēn.<-

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *