(Atjaunots) Balso par savu mīļāko 2019. gada spēli un laimē PSN vai Xbox karti 15 mārciņu vērtībā pēc izvēles!

Konsoles.lv

Dāmas un kungi, laiks sarosīties, lai noteiktu, kura būs Konsoles Gada Spēle 2019. Pag, es nominācijas zālē redzu kādu ēdam manas piparkūkas!…

Izšķirošais finālbalsojums, lai noskaidrotu Konsoles Gada Spēli 2019, ir sācies! Dodies uz forumu un izlemj, kura būs Konsoles Gada spēle 2019!

Atceries, ka var balsot tikai vienu reizi līdz 30. decembra pusnaktij.

Konsoles Gada Spēles 2019 balsojumā tika izvirzītas 10 no 19 nominētajām 2019. gada spēlēm.


Sākot ar šodienu 10. decembri, aicinu visus savus lasītājus doties uz Konsoles.lv forumu, un nominēt savu mīļāko 2019. gada videospēli līdz 20. decembrim.

Taču sākot ar 21. decembra līdz 30. decembra pusnaktij (24.00) no nominētajām spēlēm notiks finālbalojums aptaujas veidā, kurā jūsu balsis noteiks Konsoles Gada Spēli 2019.

Un, protams, tie, kas piedalīsies šajā pasākumā, kāds no jums laimēs PSN vai Xbox karti (UK reģions) 15 mārciņu vērtībā pēc izvēles 🙂 .

Piezīme: Nominēt un balsot var tikai un vienīgi vienu reizi. Tādēļ pirms izsaki savu viedokli, pārliecinies, ka izvēli izdarīji pareizajai spēlei. Novēlu veiksmi tavai mīļākajai spēlei!

Konsoles.lv

Neesmu mākslinieks, bet nu… 😅

Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon ~1.74 € mēn.<-

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

5 thoughts on “(Atjaunots) Balso par savu mīļāko 2019. gada spēli un laimē PSN vai Xbox karti 15 mārciņu vērtībā pēc izvēles!”

    1. Hmm 🤔, es nezinu nevienu citu līdzvērtīgu mēslu, jo Death Stranding ir ļoti, pat ļoti labs “mēsls” 😀 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *