Oskara piecas labākās spēles 2019. gadā

Konsoles.lv

Nespēju sev noticēt! Šogad pie manis atnāca Ziemassvētku vecītis. Viņš man vaicāja, kura no 2019. gada spēlēm ir mana mīļākā. Kad es viņam to pateicu, viņš uz mani šķībi paskatījās…

Zinu, neesmu spēlējis visas 2019. gada spēles, piemēram, Call of Duty: Modern Warfare, Star Wars: Jedi Fallen Order un tā tālāk. Taču šis ir mans tops, kur no spēlētajām spēlēm izvēlējos piecas savas labākās spēles.

5. Control

Konsoles.lv

Control ir ļoti īpatnēja un interesanta ar psiholoģisku stāstu. Tas tiešām spēj aizraut, likt apjukt, ka viss tiek apgriezts ar kājām gaisā.

Žēl, bet īsfilmiņas ir garlaicīgas. Šaušana un process ļoti vienveidīgs. Tiesa, pārdabiskās spējas uz mirkli spēj noturēt interesi, bet tas arī sāka palikt garlaicīgi.

Kopumā Control ir ievērības cienīga 2019. gada spēle, kura noteikti ar savu unikalitāti ir pelnījusi atzinību.

4. Days Gone

Konsoles.lv

Sasper mani jods! Kā man šī spēle bija līdz kaklam. Tajā pašā laikā aizrāva, ka nevarēju atiet, it sevišķi, brīdī, kad tev skrien pretī simtiem kliedzoši zombiji.

Days Gone tiešām tehniski un grafiski ir vienreizējs projekts. Spēļu veidotāji ir centušies, un tas ir manāms. Bet jāatzīst, ka spēle šķiet nedaudz par garu un izstieptu.

Lai kā arī būtu manas sajūtas pret šo spēli, stāsts ir baudāms, dažreiz šis tas apnīk, bet spēles geimplejs patiesi ir iespaidīgs ar vairākām mehānikām. Nemelošu, šaušana ir viena no labākajām, kādu esmu redzējis trešajās personas šaušanas spēlēs.

3. Death Stranding

Konsoles.lv

Vēl neesmu izgājis šo savādo un neierasto spēli, bet varu teikt, ka Death Stranding savā ziņā ir meistardarbs.

Kur vēl ir redzēta šāda fotorealistiskā grafika? Kur ir redzēti tumši, melni, pretinieki, kuri ir neredzami un uzvedas specifiskā veidā? Tā rezultātā Death Stranding piedāvā oriģinalitāti un inovācijas spēlejamībā, ko es savā spēļu karjerā neesmu piedzīvojis. Pieļauju, ka ar tevi ir tāpat.

Pat ja daži Death Stranding uzskatu par mēslu, ir jāatzīst, ka spēle ir unikāla, vienreizēja un tiešām pelnījusi uzslavu – par izdomu, ideju un prezentāciju.

2. Resident Evil 2 Remake

Konsoles.lv

Lūdzu, Resident Evil fani netiesājiet mani, taču es neesmu spēlējis nevienu oriģinālo Resident Evil spēli. Labi, tikai uz sprīdi iemēģinājis uz pirmo PlayStation.

Resident Evil 2 Remake ir ļoti labs gabals. Patiesi var izjust zombijus, jo veids kā viņi pārvietojas un ar iztaisnotām rokām lēni nāk tev virsū ir kas atbaidošs.

Spēlē ir lietas, kā dēļ man krita laukā mati, piemēram, jāatgriežas vairākas reizes vienā un tajā pašā vietā. Taču dēļ zombijiem, kuri ir visrealistiskākie, kādas manas acis jebkad uztvērušas videospēlēs, ir to vērts.

1. Arise: A Simple Story (Oskara Gada Spēle 2019)

Konsoles.lv

Arise: A Simple Story ir mans lielākais pārsteigums 2019. gadā. Kaut arī es zināju, ka no indie (neatkarīgās spēļu kompānijas) var gaidīt ko jaunu un neredzētu, taču negaidīju, ka spēle liks man raudāt.

Šī videospēle ir liels skaistums, ko nav nācies pēdējā laikā piedzīvot. Ja sākumā nedaudz vīlos, un sāku kļūt vienaldzīgs, tad vēlāk tas aizķēra, un vēl vēlāk spēle kļuva tuva sirdij.

Nepārspīlējot, Arise: A Simple Story nekādā gadījumā nav izcila spēle vai brīnums. Bet tas ir brīnums, ja tā spēj aizkustināt tik ļoti, ka aizdomājies par dzīvi tā, ka asaras sariešas acīs.

Lasi un lejupielādē šo darbu pdf formātā caur patreon.com/konsoles.

Pasūti spēles caur videospēļu internvetveikalu LoveGame.lv:

->Sniedz atbalstu Konsoles.lv caur Patreon ~1.74 € mēn.<-

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

3 thoughts on “Oskara piecas labākās spēles 2019. gadā”

  1. Mana labaakaa 2019.gada speele ir NASCAR Heat 4.Maucu bez apstaajas jau tresho meenesi un citas speeles man nav vajadziigas 😊😊😊😊.

    1. Heī, priecē, ka tev šogad ir spēle, kuru var kapāt uz nebēdu 🙂 . Man vajadzētu laiku, lai Arise: A Simple Story spēlētu otru reizi.

      Bet par “maukšanu bez apstājas”, ar mani tā bija 2012. gadā, kad aizrāvos ar Max Payne 3 tā, ka īsti nevarēju saprast, kad ir diena un nakts 😀 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *