Pirmskats: uzklausi, pirms pērc Doom Eternal

Konsoles.lv

“Tas taču ir Doom, ko gan citu varam vēlēties. Ej un šauj simtiem briesmoņu līdz nelabumam, kamēr apnīk.”…

GEIMPLEJS

Ja es uzskatu Outriders par murgojumu, tad Doom Eternal ir īsta elle! Lūk, šeit ir tāds murgojums pēc kā izvemtos. Būšu atklāts, ka spēles geimplejs manī raisa pretīgas sajūtas, jo viss notiek ātri, gludi, bet ļoti vardarbīgi un murgaini. Citplanētieši, kuri izskatās neglīti un atbaidoši, tiek šauti, šķaidīti un griezti ar motorzāģi gabalos.

Neskatoties uz to, tehniski spēles process šķiet salīdzinoši labs un kvalitatīvs. Daudziem šūteru faniem varētu patikt Doom Eternal, jo daži uzskata, ka Doom ir pirmās personas šaušanas karalis.

GRAFIKA

Konsoles.lv

Vizuāli spēle ļoti līdzinās Quake spēlēm – pretinieki, atmosfēra un pasaule. Tāds pats murgojums un elle, i bitīt matos!

Šķiet, ka Doom Eternal ļoti svarīgs ir 60 kadru skaitu atainojums, spriežot pēc video un treileriem. Tas liek domāt, ka detalizācija nebūs augstā kvalitātē un spēles tekstūras varētu būt vietām izplūdušas. Taču jāatzīst, ka spēle grafiski izskatās stilīgi, moderni ar gaismas efektiem, it sevišķi, kad briesmoņi šķīst un asinis līst.

STĀSTS

Stāsts šķiet nodrāzts, jo mūsu Zemi ir pārņēmuši dēmonu grupējums un grib visu iznīcināt. Vairākās filmās un videospēlēs tas notiek. Tādēļ man vēstījums ne sevišķi saista, bet lieku cerības, ka tajā būs dziļums, kas aizraus ne tikai spēlētājus, kuri grib kādu pārzāģēt, bet arī spēlētājus, kas ar interesi seko līdzi sižeta attīstībai.

KOPSAVILKUMĀ

Konsoles.lv

Tas taču ir Doom, ko gan citu varam vēlēties. Ej un šauj simtiem briesmoņu līdz nelabumam, kamēr apnīk. Kaut arī man šaušana šķiet vienmuļa un apnicīga – man tomēr patīk, ka spēle ir ātra, kas rada spriedzi, kas izaicina spēlētāja reakciju, un kas neļauj ne uz mirkli atpūsties. Laipni aicināts ellē!

Spēle iznāk 20. martā uz PlayStation 4, Xbox One, Stadia un PC. Taču uz Nintendo Switch kaut kad vēlāk.


Iepriekš pasūti Doom Eternal (54.99 EUR) caur LoveGame.lv

->Pievienojies man caur Patreon<-

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

3 thoughts on “Pirmskats: uzklausi, pirms pērc Doom Eternal”

  1. Pirmaas divas daljas bija super prieksh taa laika.Veel tagad atceros kaa uz vecaa aizveesturiskaa datora taas kapaaju.Skjiet tas bija pirms vairaak ka divdesmit gadiem bet liekas ka tas bija vakar.Jauno Doom gan nepirkshu jo vairs nesaista taada tipa speeles un nepatiik ar briesmonjilm ciiniities bet nesaku nekad.

      1. Iznaaca vinji 93. un 94. gadaa bet es taas speeles dabuuju speeleet kaut kur ap 98. gadu uz mammas darba datora.Tad kad vinja beidza darbu klaat pie datora kjeeros es un kapaaju Doom un Doom II.Taas bija pirmaas 3D speeles prieksh manis jo tad man nebija nekaadas konsoles vai datora.Tie Doomi taa patika ka es visas skolas maaciibu klades un burtniicas ar Doom uzrakstiem biju apziimeejis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *