Pirmskats: uzklausi, pirms pērc Resident Evil 3 Remake

Konsoles.lv

“Esmu vīlies, jo gribēju ko jaunu piedzīvot, nevis jau iepriekš spēlētu un redzētu”…

geimplejs

Diemžēl Resident Evil 3 Remake stipri līdzinās Resident Evil 2 Remake. Geimplejs krasi neatšķiras. Tā pati šaušanas mehānika. Tie paši zombiji, kuri kliedz un pārvietojas vienādi. Arī galvenā varones animācija kā skriešana, un ievainojuma brīdī kustības ir teju vai identiskas.

Esmu vīlies, jo gribēju ko jaunu piedzīvot, nevis jau iepriekš spēlētu un redzētu. Jā, ir šādas tādas izmaiņas, piemēram, kameras izvietojums ir citādāks – galvenā varone atrodas ļoti tuvu kreisajai ekrāna malai, nekā Resident Evil 2 Remake, tuvāk visusdaļai. Ir iespēja izvairīties no zombiju uzbrukumiem, taisot kūleņus. Tagad jāspaida poga, lai tiktu vaļā no zombija satvēriena. Bet kopumā tas neglābj situāciju un neieviešs dižas izmaiņas geimplejā, lai justu, “jā, šis ir Resident Evil 3 Remake”.

Grafika

Konsoles.lv

Resident Evil 3 Remake grafika tiešām ir ļoti laba. Spēle ir krāsaina. To var labi manīt, kad esi ielās – daudz dažādu detaļu, drazu, ēkām izkārtnes, apgaismojums, un katrs objekts ir gan drūmākās, gan košākās krāsās. Vizuāli spēle ir augusi salīdzinājumā ar Resident Evil 2 Remake.

Turklāt priecē, ka šoreiz spēļu veidotāji Capcom ir ieguldījuši lielākas rūpes tēlu izstrādē, jo seju animācijas ir kļuvušas daudzveidīgākas un dabiskākas. Acīs var labāk nolasīt emocijas, un vaiga rajonā attieksmi pret runāto tēmu. Būšu godīgs, pēc Resident Evil 2 Remake šajā lauciņā neko labu negaidīju. Acīmredzot Capcom Japānā saklausīja manu sašutumu 11000 kilometru attālumā.

Stāsts

Konsoles.lv

Pat nezinu, ko varam no stāsta sagaidīt. Noteikti, kāds mani uzskata par klaunu un smejas līdz asarām. Zinu, neesmu spēlējis oriģinālo Resident Evil 3, taču šķiet, ka Remake versijā stāsts ir mainīts, jo tai nebūs vairāki nobeigumi kā bija oriģinālajā versijā.

Sapratu to, ka pilsēta ir galīgā pakaļā. Vīruss apņem visus, un izdzīvojušie, kas atrodas metro, ir jādābū prom no Raccoon pilsētas. Taču problēma ir zombiji, un it sevišķi, Nemesis – gigantisks briesmonis, kas ir bīstamāks par Mr. X. Par to labi pārliecinājos spēles demo versijā. Viņš spēj skriet, bloķēt tev ceļu, mest laukā ko lunkanu un saķert tevi, lai pievilktu sev tuvāk. Murgs!

Kopsavilkumā

Teikšu kā ir… Capcom ir slinkojuši ar Resident Evil 3 Remake geimpleju, jo tas ir Resident Evil 2 Remake tikai citā gaismā. Tas nav labi, jo šaušana un spēles process nepiedāvā jaunas lietas. Varbūt tas arīdzan izskaidro, kādēļ spēle maksā 50 nevis 60 EUR.


Iepriekšpasūti Resident Evil 3 Remake (53.99 EUR) caur LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

One thought on “Pirmskats: uzklausi, pirms pērc Resident Evil 3 Remake”

  1. Tu esi viilies bet DAFUQ ir sajuusmaa par sho “svaigo” speeli.Kaa nekaa remake nevis remastered versija un vinjam viss liekas jauns un neredzeets.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *