Nostaļģiskās atmiņas: Battlefield: Bad Company 2 – “VEČI, TANKS NĀK!”

Konsoles.lv

Mēs esam četri latvieši. Es mediķis, ar automātu rokās. Divi pārējie ar snaiperiem, bet viens cits ar bisi. Mēs gājām kopīgi pa džungļiem, lai klusām apmānītu pretiniekus un viņus pārsteigtu nesagatavotus. Taču viens no latviešiem sāka krist panikā…

Tas, kam rokā bise, bija ļoti azartisks spēlētājs. Es viņu dēvēju par profiņu, jo patiesi viņš labi mācēja šaut, un it sevišķi, lidot meistarīgi ar kaujas lidmašīnu.

Viņš bija arī lielākā pļāpa mūsu komandā. Nepārtraukti mikrofonā runāja un uztraucās par mūsu dzīvībām. Viņš bieži iekarsa spēlē, un mūs komandēja. Viņam tas labi padevās, jo mēs viņu arī klausījām. Un tad piepeši kaut ko atbaidošu izdzirdam netālu no krūma. Profiņš kliedz mikrofonā tā, ka mans televizors gandrīz nokūpēja: “VEČI, TANKS NĀK!”.

Nekad neaizmirsīšu, kā viņš bļāva – ļoti skaļi, izmisīgi, raupji gluži kā gorrila, kas ieraudzījis mātīti. Radās sajūta, patiešām tanks tūliņ manā mājā iebrauks. Mēs pārējie trīs latvieši apjukām aiz viņa kliedziena, bet viņš turpina kliegt “TANKS!”. Diemžēl tanks mani nobrauca un pārējos novāca, tai skaitā kliegošo profiņu.

Lai arī tas viss notika pirms 10 gadiem, nekad neaizmirsīšu spēlētāju profiņu. Ar viņu tiešām bija kopā spēlēt interesanti. Viņš spēja mums radīt reālu kara sajūta. Nekad nebija garlaicīgi. Man pietrūkst, ka tā vairs nav. Viņu reti esmu redzējis tiešsaistē. Laiki mainās. Tādēļ, jāpriecājas par pašreizējo mirkli, cik vien iespējams, jo viss labais reiz beidzas…


Konsoles darbību atbalsta videospēļu veikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Nostaļģiskās atmiņas: Battlefield: Bad Company 2 – “VEČI, TANKS NĀK!””

  1. Omg,pirmklasnieka sacerējums no sērijas-kā es pavadīju vasaru. Kakao ,Jums cienītais,nepalīdz nedz domāt ,nedz skaidri rakstīt. Un auzas jau ir pāri galvai!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *