Konkurss: piedalies un laimē The Last of Us Part II uz PlayStation 4 (Noslēdzies: 18.06.2020)

Konsoles.lv

Konsoles un LoveGame ar prieku vēlas iepriecināt geimerus un rīko vienreizēju konkursu. Tajā tev ir iespēja laimēt vienu no šī gada ievērojamākajām videospēlēm The Last of Us Part II

KONKURSS IR NOSLĒDZIES: Ar lielu prieku varu paziņot, ka The Last of Us Part II ir laimējis foruma lietotājs ar segvārdu “latgalietys”. Gaidu no tevis ziņu forumā triju dienu laikā, ja nē, tad notiks atkārtota izloze, kur tiks noskaidrots nākamais laimētājs.

Paldies, visiem, kuri piedalījās konkursā un atklājāt videospēles, kas jums radīja asaras. Saprotu, ka ikviens no jums vēlējās laimēt spēli, taču nevajag nokārt galvu, jo tas ir tikai konkurss. Būs vēl citi un citas iespējas! 


Viss, kas tev jādara, lai piedalītos šajā konkursā ir jādodas uz Konsoles.lv forumu un jāuzraksta spēle, kas tevi saviļņoja tā, ka acīs sariesās asaras (atbildes beigās arī jāieraksta iekavās “LoveGame.lv”).

Turklāt tie, kas dosies uz Konsoles Facebook lapu un tajā dalīsies ar šo konkursu, ir divreiz lielāka iespēja laimēt The Last of Us Part II.

Konkurss risināsies līdz 18. jūnijam.

Vēlam tev veiksmi! 🙂

Starp citu, viens no LoveGame dibinātājiem Arnolds ar prieku vēlas vēstīt, ka “LoveGame veikals vērs durvis vaļā jau 29. jūnijā – Rīgas ielā 74, (Rimi Hyper telpās), Valmierā, LV-4201.” Būsiet laipni gaidīti.


Videospēles par lieliskām cenām var iegādāties caur videospēļu internetveikalu LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *