Visu laiku grafiski iespaidīgākās videospēles Top 3

Konsoles.lv

Grafika strauji aug. Vizuāli videospēles kļūst arvien reālistiskākas un skaistākas. Dažreiz šķiet, ka televizora ekrānā skatos reālu dzīvi nevis videospēli. Tādēļ aicinu ieskatīties trijās spēlēs, kas piedāvā vislābāko grafiku videospēļu industrijā…

3. Red Dead Redemption II

Konsoles.lv

Red Dead Redemption II virtuālā pasaule ir apbrīnojami dzīvīga. Tā ir salīdzinoši liela, un tā nav tukša – visur mājo dzīvnieki, kukaiņi un cilvēki. Un tie ir atainoti ļoti sīkumaini, ka vari saskatīt katru detaļu, piemēram, kā zirgiem kustās muskuļi un krēpes. Kā dubļos veidojas sliedes un pēdu nospiedumi.

Dažreiz spēle pārsteidz ar skaistām dabas un pilsētas ainavām un apgaismojumu. Nevienā citā spēlē neesmu redzējis tik daudz un garas zāles, ka tiešām rodas sajūta, ka atrodos mežonīgajos rietumos 1890. gadā.

2. Death Stranding

Konsoles.lv

Man acis izpletās, kad pirmo reizi ieraudzīju Death Stranding, jo nekādi nevarēju aptvert, vai tiešām videospēle var izskatīties tik reālistiski.

Death Stranding ir šķietami vienīgā spēle, kas piedāvā fotoreālistisko grafiku, kur brīžiem liekas, ka nevar atšķirt realitāti starp virtualitāti, jo akmeņi, kalnu grēdas un sniegs teju vai izskatās tāpat kā dzīvē.

1. The Last of Us Part II

Konsoles.lv

Neviena spēle līdz šim manī nav raisījusi tik lielu interesi pētīt apkārtējo vidi. Neviena spēle līdz šim nav man likusi apstāties kādā vietā uz veselu minūti, lai apskatītu apkārtni.

The Last of Us Part II grafika, it sevišķi, detalizācija ir pati labākā, ko nācies piedzīvot. Jā, krāsas un apgaismojums mani nepārsteidza, taču personāži īsfilmiņās un detaļas, ko spēlē var ieraudzīt un saskatīt ir prātā neaptverami. Proti, ieej majā, un paskaties apkārt. Pievērs uzmanību telpai, un būsi pārsteigts, kādas lietas vien nevar saskatīt.

Turklāt manam beņķim nolūza kāja, ka iespaidīgais 2017. gada tīzera treileris ir ņemts no spēles procesa nevis kā man likās kinematogrāfiski radīts.

Piezīme: tops ir veidots un balstīts pēc manām domām.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

4 thoughts on “Visu laiku grafiski iespaidīgākās videospēles Top 3”

 1. Kas tas par sūda topu? Kur paliek xbox spēles? Ja tu tālāk par savu ps4 neredzi,tad nav ko veidot tādus topus. Tavas personīgās domas pa lielam pie kājas!

  1. Ui, ui, cik agresīvi.
   Gribētu nu es dzirdēt no Tevis kaut vienu ekskluzīvu X kastes spēli ar izcilu grafiku.
   Lūgums nejaukt ar multiplatformu spēlēm.

   Padoms Oskaram – nomaini virsrakstu. Arī uz PC ir videospēles.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *