Konsolisti vērtē: The Last of Us Part II

Konsoles.lv

“The Last of Us Part II direktors Nīls Drakmens jums uzplēsīs pakaļu un lēni to sašūs,” saka Konsoles.lv foruma lietotājs archi

Foruma lietotājs Skhen saka:

Spēle tiešām ir ļoti laba, kas ļauj izjust vienu no labākajiem stāstiem, kādu ir nācies piedzīvot videospēlēs. Savādi, bet pēc The Last of Us Part II pagaidām nevienu citu spēli nevaru uzspēlēt.

Foruma lietotājs Drejz saka:

Prieks noslēgt PlayStation 4 ēru ar vienu no šādiem šedevriem – spēles grafika, geimplejs un mūzika ir perfekti atbilstoša notiekošajam. Bet stāsts “nu tā”. Vērtēju uz 8/10.

Foruma lietotājs jaunais saka:

Pozitīvais – grafika ir līmenī, detaļas, fizika, mehānika, tas viss ir super, nav kur piesieties. Negatīvais – Naugthy Dog visu ir sačakarējuši sižeta plānā. Spēle man emocijas izraisīja tikai sākumā un beigās, bet vidus, visas tās garās stundas ir tukšas, tāpat ar jauniem personāžiem. Mans vērtējums 4.5/10.

Foruma lietotājs Pankeiks saka:

Geimplejs priekš manis visu laiku bija stresains. Klikeri vel joprojām ir ērmīgi un baisi. Ļoti nepatika stalker pretinieki, tikai dēļ tā, ka viņus knapi var saskatīt ar listen mode.

Pētīt spēles pasauli ir patīkami, jo gribās izložņāt visus stūrus, izlasīt visus dokumentus, ko atrodi un savākt visu savācamo. Arī pretinieku mākslīgais intelekts likās gudrāks par standartu.

Foruma lietotājs Dundukss saka:

Labākās 30 stundas, kas pavadītas pie PlayStation 4. Stāsts ir skarbs, bet ļoti labs. Vērtēju 9/10.

Foruma lietotājs DAFUQ saka:

Stāsta daļa ir tas, kas mani nejēgā kaitina un liek vilties. Uz ko mēs sabiedrība, bļāviens ejam, ja pat zombiju spēles nevar likt mierā un ir jādara viss, lai kāds no sabiedrības slāņiem netiktu aizskarts.

Foruma lietotājs esrolix saka:

Nesaprotu, kur var piesieties stāstam. Tas man patika. Visu, ko Naughty Dog izveidoja, videospēlē iederējās. Grafiski spēle ir vienozīmīgi labākā uz šīs paaudzes konsoles. Paldies Naughty Dog un Sony par šo burvīgo spēli, ļoti ceru, ka būs arī turpinājums… Spēlei lieku 9/10.

Foruma lietotājs archi saka:

Man spēle patīk. Izgāju, un iesaku spēlēt uz paša grūtākās grūtības pakāpes. Vērtēju 9/10. The Last of Us Part II direktors Nīls Drakmens jums uzplēsīs pakaļu un lēni to sašūs.

Foruma lietotājs latgalietys saka:

Bilde, detaļas, atmosfēra laikam ir labākā kādu videospēlēs esmu redzējis. Pretinieki liekas tik gudri un prasmīgi, kādi manā pieredzē nav bijuši. Nav iespējams kā Rembo filmā pāriet visiem pāri ar automātu. Pats stāsts neliekas īpašs, jo ir par maz iespēju un brīvības. Pāris ieroči, un izpētīt īsti nav ko – kur ved tevi, tur arī jāiet. Kopumā, spēle tiešām ievelk, brīvās vakara stundas ļoti ātri paskrien. Vērtēju 8.5/10.

Foruma lietotājs Matizs saka:

Man spēle liekas satriecoša – gan geimplejs, gan stāsts. Vēstījums šķiet izcili buvēts un lika pavērties uz monētas abām pusēm, ka ne viss ir balts, vai melns, un katrai darbībai ir savas sekas. Stāsts smags, pēc noslēguma gribējās multenes paskatīties.

Foruma lietotājs Eking saka:

The Last of Us Part II neatstās vienaldzīgu. Personīgi spēle ļoti patika, it sevišķi tie klusie momenti. Man spēle atvērās pa īstam otrā daļā. Novērtēju izstrādāju ieguldīto darbu.

Spēli izspēlēju otro reizi, tad pamanīju daudzas mazās detaļas, ko biju palaidis garām pirmā spēlēšanas reizē. Spēlēšanas pieredzi netraucēja dzimumu atšķirības un citas skandalozas lietas.

 

Vairāk vari uzzināt forumā Tavas atsauksmes par The Last of Us Part II un The Last of Us Part II tēmas sadaļā. The Last of Us Part II iznāca 19. jūnijā uz PlayStation 4.


Pasūti The Last of Us Part II (57,99 EUR) caur LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *