Oskars reaģē: Far Cry 6 – grānatai ir četras sastāvdaļas

Konsoles.lv

Man patīk, kā spēļu kompānija Ubisoft mūs iepazīstina ar Far Cry 6 ļaundari – tumšādains vīrietis mierīgi ienāk telpā, un savam dēlam rokā dāvina granātu…

“Granāta ir vienkārša. Tai ir četras sastāvdaļas. Apvalks, kas satur sprāgstvielas. Drošinātājs, rokturis un, protams, tapa,” saka ļaunais vīrs Anton Castillo zemāk video.

Treileris uzreiz uzrunāja, un lika skaidri saprast, ka ar Anton Castillo nav joki. Vīrs izkatās ļoti nosvērts ar nopietniem nolūkiem. Kārtīgs diktators, kas vēlas savā teritorijā valdīt un viņuprāt piedāvāt labāko režīmu saviem iedzīvotājiem.

Teikšu, ka labs mārketings. Manās smadzenēs Anton Castillo ir iespraucies kā viens traks vīrelis. Kaut arī esmu skeptisks pret kinematogrāfiskiem treileriem, dažkārt tā spēj nosūtīt spēcīgu vēstījumu auditorijai, lai rastos priekšstats par videospēli. Un, lai cik kritiski domājošs nebūtu, tas ir nostrādājis. Manī vīd sajūsma un pārņēmusi interese par Far Cry 6 ļaundari, viņa dēlu, kas vēl pēc zaļknābja izskatās, stāstu un pašu videospēli.

Žēl, ka neparādīja īstu spēles ainu, kas ir ņemts no paša spēles procesa. Žēl, ka neatklāja geimpleju, kas ļautu vairāk saprast, kā Far Cry 6 spēlēsies. Ceru, ka tas būs krietni atšķirīgāks par Far Cry 5, jo, būsim godīgi, pēc Far Cry 3 viss šķiet līdzīgs un vienāds.

Far Cry 6 iznāks 2021. gadā, 18. februārī uz PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, Stadia un PC.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

3 thoughts on “Oskars reaģē: Far Cry 6 – grānatai ir četras sastāvdaļas”

  1. Neliela atšķirība jau būs no iepriekšējām sērijām. Šoreiz nebūs iebraucējs, kas karos ar vietējo bandītu, bet tas būs vietējais, kurš nav apmierināts ar diktatora valdīšanu.
    Vēl man patīk tas, ka visi notikumi būs Kubā, kaut arī pašas galvas pilsētas nosaukums ir izdomāts.
    Katrā ziņā, šis mani ļoti ieinteresēja un spēli vēlos jau iegūt startā.

    1. Andri, man arī Far Cry 6 ir ļoti ieinteresējis, un vēlos to jau tagad rambāt 😀 . Jāpiebilst, ka Ubisoft Toronto prot Far Cry spēlēm radīt lieliskus un atmiņā paliekošus ļaundarus. Piemēram, trakais Vass joprojām prātā šad tad pavīd 😀 .

  2. Precīzi teikts, desmitniekā. Man parasti šādi kinematogrāfiskie treileri neuzrunā, bet šis bija ko vērts. Iespējams, dēls ar granātu ir attēlots Vaas bērnībā. Ar nepacietību gaidām Far Cry 6 iznākšanu, kā tika minēts, jau tagad varētu spēlēt. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *