Pirmie iespaidi: Mafia Definitive Edition – šķiet diezgan viduvēja

Konsoles.lv

Videospēlē ir daudz acīmredzamas nepilnības un kļūdas. Spēļu veidotāji ir pelnījuši ar slotu pa pēcpusi. Taču, neskatoties uz to, Mafia spēlei piemīt burvība, kas ieskauj savās skavās…

Mafia Definitive Edition iznāca 25. septembrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC.


Paldies par spēli saku videospēļu veikalam PSX.LV

Pasūti Mafia Definitive Edition caur:
LoveGame.lv
psx.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

12 thoughts on “Pirmie iespaidi: Mafia Definitive Edition – šķiet diezgan viduvēja”

 1. Interesanti, kāpēc šīs visas nepilnības neredzēji TLOU2 stāstā!
  Labi gan, ka es spēli Mafia nopirku pirms Oskara “pirmā iespaida” 🙂

  1. Andri, The Last of Us Part II naratīvs ir meistarīgi izveidots – stāsta struktūra, pasniegšanas veids, asinhronoloģija, sižets un kā visi šie elementi savstarpēji mijiedarbojas. Dziļš un pamatīgs, kas ievelk spēlētāju.

   Mafia vēstījumam piemīt kas ļoti īpašs, bet spēļu izstrādātāji no tā nav smēluši laukā pietiekami. Tā rezultātā stāsts ir ar caurumiem un nepiepildītām potenciālām iespējām.

 2. Kāpēc spēļu veidotāji pelnījuši ar slotu pa pēcpusi? Kāda gan citu spēļu veidotājiem ir saistība ar šo spēli?

  “Ieskauj savās skavās” vietā noteikti varēji izvēlēties kaut ko citu.

  Ai, es atkal virtuāli runāju ar sienu 😀

  1. Nabaga Oskars. Visadi dirsēji saradušies īpaši tādi kuru sūdus neviens bez īpašas piespiešanās negrib skatīties vai lasīt. Žurnālists haha smiekli nāk.

 3. Spēli neesmu spēlējis, bet Tu tos tekstus domā uz vietas vai ir sagatavoti iepriekš? Šausmīgi lielas pauzes, pārteikšanās un galīgi nevajadzīga balss sekošana pamatskolas daiļrunāšanas konkursa vadlīnijām. Turklāt man liekas, cik es tos apskatus te esmu skatījies, viņi visi ir vienādi – “nu tā, ir ok, bet pietrūka tas un tas nebija labi”. Nē, kritika ir laba lieta, bet man pilnīgi liekas, ka tās dažreiz ir tādas žēlabas nevis apskats.
  Neuztver personiski, prieks, ka kāds vispār ko tādu dara, bet man dažreiz skatoties ir neveikli tavā vietā. 😀 Ticu, ka var labāk, es tomēr gribētu straight-to-point apskatu nevis bezjēdzīgu game footage kopā ar lēnu, garām pauzēm vāvuļošanu.

  1. Kritika ir laba lieta, ja tā ir pamatota ar argumentiem. Kas diemžēl nav Oskara apskatos.

   Oskaram cepure nost par šī foruma uzturēšanu un entuziasmu, bet līdz normāliem apskatiem ir tālu. Ir tik cringe ,ka nespēju noskatīties līdz galam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *