Geimplejs: Crash Bandicoot 4: It’s About Time – skrejošs virpulis

Konsoles.lv

Interesanta radība, kas prot lēkāt, smieklīgi skriet un neskaitāmas reizes sekundes laikā apgriezties 360 grādos. Tikai nepazaudē savas kurpes!…

Spēle iznāca 2. oktobrī uz PlayStation 4 un Xbox One.


Paldies par spēli saku PlayStation Latvija un Ogilvy

Pasūti Crash Bandicoot It’s About Time (56,99 EUR) caur LoveGame.lv 

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

9 thoughts on “Geimplejs: Crash Bandicoot 4: It’s About Time – skrejošs virpulis”

 1. Pašam gameplay jau nav nekādas vainas, bet tas pilnībā neatšķiras no tūkstošiem citu gameplay video, ko var atrast internetā. To var labot piedodot video personalitāti, to komentējot vai arī kā citādi komunicējot ar publiku.

 2. Oskar kāda jēga likt video ar pliku gameplay? Tu domā mums youtube nav nevienam? Nu tak ierunā kautko pa virsu, savādak bezjedzigi….

 3. Nav jau slikti, ka Oskars te cīnās un ko veido, BET nav pat vērts iedziļināties, jo atbilde ir viena – “es skatīšos, ko darīt lietas labā”, vai nu vispār atbildes nav uz jautājumiem.
  Kā viens no biedriem teica, tas ir tas pats, kā runāt ar virtuālu sienu.

  1. Ja paskatās viņa reakciju uz komentāriem gan šeit, gan YouTubē, tad var redzēt, ka tikko tiek uzrakstīts kaut kas negatīvs, tas Oskara acīm paliek neredzams. Pozitīvie komentāri gan mēdz saņemt garus pateicības rakstus.

   Man ir tiešām grūti saprast, kāpēc viņš tā dara. Kā var vēlēties izveidot stabilu videospēļu mediju (kā teikts tepat “Par Mani” lapā), regulāri ignorējot komentārus?

   Par savu nespēlēto spēļu video es arī saņēmu komentārus ar lietām, kas cilvēkiem tajā nepatika vai ko gribētu savādāk. Varēju arī viņus ignorēt vai arī atbildēt, ka viņiem nav taisnība un es visu daru pareizi. Bet nē, es viņu teikto/rakstīto pierakstīju atsevišķā failā, lai, veidojot nākošo video, nepiemirstu lietas, kuras pašam varbūt nešķita problemātiskas vai uzlabojamas.

 4. Robert un Matizs, es par to padomāšu 🙂 . Geimplejus video veidoju, jo vēlos piedāvāt tikai spēles video bez komentāriem. Taču, ja tā padomā… šāda veida video varētu piedāvāt ātrāk pirms spēles relīzes nevis tad, kad to jau visi spēlē. Tādēļ domāju, ka nākamajos spēles geimplejos iekļaušu komentārus.

  1. Uzmanīgi ar tiem gameplay video pirms spēles relīzes. Dažreiz spēļu izstrādātāji un/vai izdevēji nevēlas žurnālistu veidotu gameplay video publicēšanu pirms spēle ir pieejama publikai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *