Pirmie iespaidi: Crash Bandicoot 4: It’s About Time – superīgi pavadu laiku

Konsoles.lv

Šī ir viena no retajām videospēlēm, kas liek smaidīt un sajūsmināties brīžos, kad parasti dusmojos, lamājos un vēlos ko salauzt…

Spēle iznāca 2. oktobrī uz PlayStation 4 un Xbox One.


Paldies par spēli saku PlayStation Latvija un Ogilvy

Pasūti Crash Bandicoot 4: It’s About Time (56,99 EUR) caur LoveGame.lv 

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

15 thoughts on “Pirmie iespaidi: Crash Bandicoot 4: It’s About Time – superīgi pavadu laiku”

   1. Palaidi garām tādēļ ka nekam nepievērs uzmanību un nepārlasi ko publicē. Kurš bija pēdējais raksts kuru publicēji bez kļūdām?

 1. Labs video. Man patika. Paldies par centību! Nevajag pārāk ņemt galvā dirsējus (lai gan vērtīgu kritiku ir vērts uzklausīt).

   1. Jā Oskar neņem galvā dirsējus! Labāk ņem galvā genotsiid kam patīk ņirgāties par izvarošanu un pēc tam apsmiet tos kas viņam aizrāda. Ideālais cilvēks no kā ņemt piemēru 😀 😀 😀

    1. Nē ņem vērā pamuļķi tastur kurš vito to pašu kurš kā histēriska vecene aizkrēja no saita kurā uzrakstīja divus ralstus un sajutās kā nereālais žurnālists pēc tam kad saskārās ar pirmo pretestību viņa liekulīgajai un kanalizācijas šahtā pasmeltajai caurejai ko viņš sauc par savu viedokli skūpsta uz lūpām un spamo viņa viduvējos video un atkārto viņa nožēlojamos viedokļus kur vien pagadās uzskatot visus par muļķiem un slepjoties aiz varākiem pseidonīmiem un aiz šķietamas nespējas lietot interpunkcijas zīmes. Vismaz genotsiid viedoklis un homors ir viņa paša nevis aizlienēta žļerga kuru var izlasīt tripera bāru atejās uz sienām. Vismaz viņš neslēpjas aiz vairākiem vārdiem lai radītu iespaidu par atbalsu kambari. Jā vienā vārdā klausi tastur.

     1. Pirmkārt, ja atmiņa neviļ, “tajā saitā” biju publicējis vairāk kā simts rakstus, pirms lielās tehniskās problēmas. Kamēr lapā bija “prastā” versija, man nebija nekādas motivācijas tur kaut ko darīt, jo sarunās ar lapas tehnisko daļu kontrolējošajiem cilvēkiem neradās sajūta, ka viņus baigi uztrauc ar lapu notiekošais un ka viņi baigi vēlētos tur kaut ko darīt.
      Otrkārt, no lapas aizgāju, jo kategoriski neatbalstīju divu citu redaktoru attieksmi pret lapu, kā arī viņu uzskatu, ka ir pieņemami ņirgāties par seksuālu vardarbību un citām pretlikumīgām darbībām.
      Treškārt, es šajā jomā darbojos gadiem ilgi un esmu publicējis simtiem rakstu gan latviešu, gan ārzemju medijos.

      Tu vari melot un censties mani aizvainot cik un kā gribi, bet tas nemaina realitāti. Neskatoties uz tavām psihes problēmām, man tik un tā ir atbalstītāji un to nemainīs nekāds verbālās caurejas apjoms no tādiem kverpļiem kā tu.

     2. Vispār interesanti, ka pieminēji vairākus pseidonīmus. Varbūt tieši tu esi tas, kurš tajā pašā saitā centās izplatīt savus pretīgos komentārus un tika nobanots vairākas reizes. Protams, tu piemirsi, ka apmeklējot to lapu, tu atstāj sevi identificējošu informāciju, kas ir viegli pieejama lapas administrācijai 😀

 2. Es laikam neesmu Latviešu valodas skolotāja un parasti kļūdas vispār nepamanu, jo es šos video skatos vai lasu rakstus, jo man interesē tā saturs, nevis meklēju kur piesieties. Ja arī ir kāda kļūda, tad neviens tak neiet uz kautkādu pulicera balvu! 😀 Tā turpināt, prieks skatīties video un būt šajā mājaslapā.

  1. Vecít, tad tu nevari sevi saukt par žurnālistu. Tā pat kā nevar būt galdnieks, kurš nemāk strādāt ar koku. Vēl ir mazliet amizanti, ka Oskars atbild tikai uz pozitīvajiem komentāriem, bet nereaģē uz ieteikumiem un kritiku.

   1. Jā paldies par kritiku. Šajos vārdos tiešām bija daudz noderīgu norāžu uz ko atbildēt. Pilnīgi var atrast pietures punktus uz kuriem atbildēt.

    Vecít, tad tu nevari sevi saukt par žurnālistu. Tā pat kā nevar būt galdnieks, kurš nemāk strādāt ar koku.

    Vienīgais ko uz kaut ko tik gnīdisku varētu atbildēt ir tieši tikpat idiotisks.
    Oskar nesauc sevi par žurnālistu jo neesi taču galdnieks!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *