Konsoles Vēstnesis: būs gaidāms jauns video materiāls

Konsoles.lv

PlayStation 5 ekskluzīvā videospēle uz datoriem maksās lētāk. Geimplejs paliks uz palikšanu, taču papildus sniegšu jaunu video materiālu. NBA 2K21 cilvēku mīmika izskatās vienreizēja. Par Mafia Definitive Edition man trūkst vārdu. Šis un viss pārējais Konsoles Vēstnesī!…

Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

10 thoughts on “Konsoles Vēstnesis: būs gaidāms jauns video materiāls”

 1. Nu, kā noprotu, tu jūties ļoti komfortabli tur kur esi, tad arī vēlu veiksmi nākotnē – ignorējot faktiski jebkuru viedokli, kas nesakrīt ar tavu.
  Nedaudz, protams, sanāca pasmaidīt par faktu, ka … spēles kļūst dārgākas un ar to jārēķinās, jo…tās eiropā maksās līdz 80 eiro. Vot, redz, kurš to būtu domājis!?
  Tiesa, ierakstot googlē 3 atslēgas vārdu kombināciju, nonācu vismaz līdz vienam reālam iemeslam, kādēļ tas notiek.
  Tāpat par mafiju, diez gan interesants viedoklis, ņemot vērā, ka iepriekšējo spēli neesi spēlējis, kā arī to, ka Hangar 13 jau iepriekš teikuši bija, ka šī spēles versija būs lojāls rīmeiks iepriekšējai.
  Godīgi sakot, pamazām, sāk likties, ka tas, ko tu dari, nav spēļu medija veidošana. Tu “rambā” videospēles, un pieraksti savu viedokli te – bez jebkādas izpētes, vai sagatavošanās.
  Ja nedaudz pamainītu attieksmi, tev Patreonā būtu krietni vien vairāk atbalstītāju.

  1. Atradi vienu viedokli internetā kas saskan ar tavu un to proklamē kā dieva taisnību kā īstens apoloģēts. Vai tas ir tas kur tu jūties ērti? Arī no oskara sagaidi ka viņš kā komformists kas līdzīgs tev dancos kā pa stabuli un šaus tikai viedokļus kas saskan ar tavu aprobežoto vīziju?

  2. Sveiks, Juri! Paldies par komentāru. Atklāti sakot, pats esmu neapmierināts ar šo Konsoles Vēstnesi, jo esmu pieļāvis vairākas nepilnības. Sākot ar to, ka izsaku apgalvojumu par “Vēsturiski uz datoriem spēles ir maksājušas lētāk” un tad saku “Kādēļ? Man nav ne tīrākās nojausmas” 😄. Tā vietā varēju papētīt un teikt iemeslu, kādēļ tā. Bet problēma ir tajā, ka es nelieku sev priekšā gatavu tekstu, bet gan tēmas par ko runāšu un ļaujos nedaudz improvizēt, lai būtu interesanti. Vēlos visu pasniegt dabiski. Turpināšu turpmāk cītīgāk pie tā piestrādāt, un ja nesoksies, tad acīmredzot būs jāmaina formāts.

   1. Oskar, viss tev izdosies, novelu tev veiksmi un dari to kas tev patik, raksti sava stila un izteic savu viedokli ta ka gribi un proti, un nevajag attaisnoties. “Heiteri”, “Grammar Nazi” un tam lidzigie vienmer bus, visvieglakais ir kritizet cilveku, nenem vinus sirdi saki “fuck off and die” un ej talak. Skaties uz labakiem, macies no viniem un pilnveido sevi. Tad klusti par professionalo zurnalistu, jo rakstit ir maksla, skaisti rakstit tas jau gift from Above!

    P.S. Tomer dazreiz es tev nepiekritu 😀 Good luck Amigo!

    1. Var jau darīt to, kas patīk, bet auditorijā ir tomēr jaiekkausās.
     Lai ko panāktu, vajag tomēr to lielāko auditorijas atbalstu, bet ja tā nav, tad kāda jēga vispār ko darīt…
     Kaut vai par to pašu Patreon, kā jau foruma biedri izteicās, ir savi iemesli, kapēc Oskara atīstību neatbalsta ar Patreon abonomentu.
     Patīk vai nu nepatīk tas Oskaram, bet auditorija ir tas, kas Oskaru pacels vai nogremdēs.

    2. Pepeyoshi, tu pats savā tekstā nonāc pretrunās ar sevi. Saki, lai pilnveido sevi, bet tajā pat laikā lai raksta kā patīk, ka grib un kā prot. Saki, lai neņem sirdī “grammar nazi”, bet tajā pat laikā saki, lai pilnveido sevi un ka viņš kļūs par profesionālo žurnālistu. Žurnālistika tomēr nav māksla, valodu kropļot un ignorēt gramatiku var komentāros internetā, nevis radot saturu ar vēlmi kaut ko arī sasniegt.

 2. Varu tikai ieteikt, lai Oskars uztaisa jaunu tēmu, lai cilvēki izsaka, kas patīk un kas nepatīk forumā, Oskara darbos.
  Lai Oskars to visu apkopo un izvērtē, ko darīt lietas labā.

  1. Andri, man ir aizdomas, ka tu šeit neesi pirmo dienu un tev vajadzētu saprast, ka Oskars cilvēku teikto tāpat neņems vērā. Izņemot, protams, slavinošos komentārus 😀

 3. Manuprāt sliktos komentārus, būtu vieglāk pieņemt tad ja tie būtu kā ieteikumi, bet cik lasu, lielākoties tie ir uzbrūkoši!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *