Geimplejs: Spider-Man: Miles Morales (PS5) – Zirnekļcilvēks nāk palīgā

Konsoles.lv

Zirnekļcilvēkam nav viegla dzīve. Ņujorkā visu laiku notiek noziegumi. Citi Ziemassvētkos apzog veikalus. Citi laupa mašīnas. Un šajā gadījumā, vēlas darīt pāri civiliedzīvotājam…

Spider-Man: Miles Morales Eiropā iznāks 19. novembrī uz PlayStation 5 un PlayStation 4.


Paldies par spēli saku PlayStation Latvija un Ogilvy

Pasūti Spider-Man: Miles Morales (57,99 EUR) caur LoveGame.lv 

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

11 thoughts on “Geimplejs: Spider-Man: Miles Morales (PS5) – Zirnekļcilvēks nāk palīgā”

 1. Es nekad neesmu sapratis Oskar, kapēc Tu taisi sākumā geimpleju uz 2 minūtem? Nākamais video- jau ar pirmiem iespaidiem un spēles apskats!
  To taču visu var izdarīt vienā video!
  Mūsdienu youtube ir tik daudz piepildīta ar spēļu apskatiem, ka šādiem 2 minūšu geimplejiem nav jēgas.

  1. Tu forumā arī esi ar šo pat niku @Andris? Es gribēju par tv pakonsultēties ar tevi….
   Pāris tēmam atpakaļ tur komentāros stāstīji

   1. Nē, forumā esmu ar niku Jaunais!
    Baigais spečuks jau pa Tv neesmu, zinu tikai tik daudz, cik pats info biju ievācis, pirms Tv maiņas.

 2. Šodien ārā saulains laiks. Pusdienās būs kotletes. Man it suns. Suni sauc Džeris.

  Atrodiet atšķirības starp pirmklasnieka sacerējumu un diplomēta žurnālista sacerējumu.

 3. Kāpēc video pat nav 4k60? Izmanto sistēmu, ieraksti skaistā 4k60 hdr, piemet savu logo un tad vēl exportē tādos pašos iestatījumos. Kāpēc nenorādīji kas par spēles režīmu un nepārādīji gan 60fps, gan 30fps raytraced? Galvenais uzrakstī fanfiction par zirnekļcilvēku.

  1. Paldies Neo par komentāru. Spēli spēlēju uz Fedelity režīmu (4K, HDR, 30 kadri sekundē un Ray Tracing). Šī materiāla titulbilde gan ir uzņemta 4K ar iepriekšminētajām funkcijām.

   Uz PlayStation 5 var ierakstīt video 4K. Bet visus video esmu uzņēmis ar 1080p izšķirtspēju. Vēlāk tikai manīju, ka to var manuāli mainīt, tāpat faila formātu. Tādēļ arī pirmie iespaidi un apskats būs uz Full HD.

   Taču sākot ar nākamajām videospēlēm, es parūpēšos par 4K atainojumu (skatīšu, kādas man ir iespējas) un norādīšu grafiskās informācijas utt. Un logo noteikti arī mēģināšu iekļaut 🙂 .

   1. ok, tas izskadro, kāpēc man bija vēlēšanās iekomentēt treknu ”nasing spešal” noskatoties šo gameplay video, tajā pat laikā nesapratu, kāpēc citi ir sajūsmā.

    1. DAFUQ, vienu gan varu droši teikt. To, ko skatos YouTube, un vienalga, cik ir labs video ierakstītājs, vai 4K atainojums, nespēs reāli parādīt to, ko tava konsole un televizors mājā ataino.

     Tieši spēlējot spēli uz sava 4K televizora vizuāli izskatās vislabāk. Spider-Man Miles Morales pašlaik ir grafiski iespaidīgākā spēle, kādu esmu spēlējis, pasakoties 4K un Ray Tracing. Par to vairāk arī klāstīšu pirmajos iespaidos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *