The Cary Perico Heist būs lielākais papildinājums GTA Online

Konsoles.lv

“Šī laupīšana (heist) būs lielākais piedzīvojums, kādu jebkad GTA Online izdots,” vēsta Rockstar Games mājas lapa…

Jaunajā papildinājumā būs iekļauta vēl neredzēta spēles vieta – eksotiska sala. Tajā spēlētājs varēs dažādākos veidos viens vai kopā ar komandas biedriem organizēt laupīšanu, lai pēc iespējas vairāk nozagtu māksla darbus, zeltu, netīro naudu un atgriezties atpakaļ sveiki un veselam Los Santos.

Būs pieejamas jaunas mašīnas, taktiski ieroči, telpas ballītēm, radio stacijas ar vairāk kā 100 dziesmām, kā arī liela, smaga zemūdene un citi jaunumi.

The Cary Perico Heist iznāks 15. decembrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC, kā arī uz PlayStation 5, Xbox Series X/S ar backward compatibility atbalstu.

Avots: rockstargames


Pasūti Grand Theft Auto V (21,99 EUR) caur LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

8 thoughts on “The Cary Perico Heist būs lielākais papildinājums GTA Online”

  1. OK, atvainojos Google Translate veidotājiem un uzturētājiem, jo viņu rīka tulkojums dod daudz kvalitatīvāku rezultātu. Jā, tas pat tika pārbaudīts.

   1. Tev reāli nav dzīves. Man žēl tevis, ka tev tik grūti pa dzīvi iet, ka pilnīgi jāizliek negācijas pret kādu kurš velta savu laiku un cenšas darīt.

    Te problēma nav gramatikā, bet kkādā tevis paša dzīves nepiepildījumā, uzmanības trūkumā.

    Reāli.. apsmiekls vairāk esi Tu nekā cilvēka raksta stils vai gramatika vai vienalga par ko tu tur murgo savā vientulībā.

    1. Tu acīmredzot vispār neko par mani nezini. Pie tam es, atšķirībā no tādiem memļakiem, kā tu, nekaunos savu viedokli paust atklāti un pamatot ar faktiem, nevis slēpjoties aiz segvārdiem.

    2. Darīt ir viens, censties, kas pavisam cits. Pirmkārt, manuprāt, ņemot vērā, ka šis raksts ir vienkāršs tulkojums no angļu valodas, bez jebkādas piepūles no Oskara puses, tad es tomēr sagaidītu, ka autors vismaz savu tulkojumu izlasītu vismaz reizi pirms publicēšanas.. 4 teikumi, 4 kļūdas. Un tas nav autora raksts, bet gan tulkojums. Es teiktu, ka sava veida necieņas izrādīšana pret lasītāju.
     Bez tam, Oskaram IR bijuši labi, un kvalitatīvi raksti. Un tas rosina domāt, ka šīs kļūdas rodas no tā, ka attieksme ir “Ai, pofig” līmenī reizēm.

  1. NASCAR, man ir līdzīgi 😀 . Domāju, pirkt vai nepirkt atkārtoti spēli. Varbūt pagaidīšu ekskluzīvu GTA Online versiju priekš uz PS5 un Xbox Series X (arī PC). Tiesa, pagaidām Rockstar par to tikai ieminējās, bet pagaidām nav nekādu ziņu par to. Ceru, ka nebūs kā ar stāsta DLC, ko solīja, bet vēlāk tas vienkārši noklusa it kā kompānija par to neko nebūtu ziņojusi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *