Oskara piecas labākās videospēles 2020. gadā

Neticas, ka jau pavisam drīz 2021. gads iedrāzīsies pa manām mājas durvīm. Neticas, ka šogad esmu spēlējis 11 videospēles, kurām veidoju apskatus. No spēlētajām spēlēm izvēlējos piecas, un tikai trīs no tām iekrita manā sirdī. Un viena ir tā spēle, ko pie sevis varu skaļi saukt par 2020. gada videospēli!…

5. Ghost of Tsushima

Konsoles.lv

Godīgi sakot, Ghost of Tsushima ierindoju savā top 5 tikai tādēļ, ka tā ir vizuāli skaista. Virtuālā Japāna, lērum burvīgas puķes un apbrīnojamākais vējš kādu esmu redzējis videospēlēs.

Diemžēl vēlāk spēle man sāka garlaikot, jo viss šķietami atkārtojās. Taču kaušanās mehānika un nedaudz stāsts lika to iziet līdz beigām. Beigām, kurā pamatīgi vīlos…

4. Predator: Hunting Grounds

Konsoles.lv

Sakiet ko gribiet par Predator: Hunting Grounds, taču šis manās acīs ir viens no interesantākajiem daudzspēlētāja režīmiem. Mana sirds pukstēja straujāk, kad tiešsaistē patrāpījās prasmīgi Plēsoņa spēlētāji. Dažreiz viņi spēj uzburt lielisku atmosfēru, speciāli velkot laiku garumā un biedē manu komandu no kokiem un krūmiem. Tas ir satraukumu pilns pasākums!

3. Dreams

Konsoles.lv

Mani nekas no tā visa, ko Dreams reklamēja “veido savus unikālos līmeņus vai spēli” tik ļoti nesaistīja kā stāsts, ko radīja paši spēļu veidotāji Media Molecule.

Dziļš, pamācošs un atmiņā paliekošs. Šī ir spēle no kā citi stāstnieki var mācīties. Paldies, Dreams, ka uzlaboja manu dienu un ļauj ticēt sev.

2. Demon’s Souls

Konsoles.lv

Es pats nespēju saprast, kas notika. Kā Souls tipa spēle mani varēja tā aizķert, ka to pilnībā izgāju. Pirmā pieredze bija ar Nioh 2 – vājprāts.

Demon’s Souls gāza manus uzskatus par šāda veida spēlēm pozitīvākā gaisotnē un mani ievilka ar vienreizēju atmosfēru. Es burtiski tur paliku kādu laiku un aizmirsu par realitāti. Tiesa, brīžiem spēle tevi sadusmo, taču, kad pārvar grūto šķērsli – pārņem foršas sajūtas.

Demon’s Souls ir ieņēmis vietu manā sirdī kā viena no labākajām atmosfērām videospēlēs, kādu esmu piedzīvojis.

1. The Last of Us Part II
(Oskara Gada Spēle 2020)

Konsoles.lv

Savā 23 gadu spēlēšanas laikā neatminos, ka kāda videospēle man liktu tā justies kā The Last of Us Part II. Liku roku pie mutes aiz šoka. Atkāru žokli un piemirsu to aizvērt. Dažas sekundes apstulbu, uzliku pauzi, un gribēju saprast, kas pie joda notika?

Lai arī daļai cilvēku nepatika jaunākais Naughty Dog projekts, (kaut arī bija lietas, kas man arī negāja pie sirds) apbrīnoju, cik meistarīgi ir izveidots un pasniegts The Last of Us Part II grafika, naratīvs, geimplejs un tā tālāk. Pilnīgi visiem varoņiem jutu līdzi un izveidojās saikne.

Naughty Dog teju vai izcili parāda uz ko ir spējīgas videospēles, un spēļu industrija var lepoties ar šādu šedevru.

Vēlu visiem gaišus un priecīgus svētkus! 🙂


Videospēles var pasūtīt caur videospēļu veikalu LoveGame.lv

Dreams (31,99 EUR)
Ghost of Tsushima (49,99 EUR)
Demon’s Souls (73,99 EUR)
The Last of Us Part II (39,99 EUR)

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

10 thoughts on “Oskara piecas labākās videospēles 2020. gadā”

  1. Man kā satura veidotājam nebūtu ko citu darīt kā kādu apmelot? Vārdu Konsoles forumā neminēju, tā tad pats sevi nodevi un cilvēki zina par ko ir runa.

   Mana auditorija ir nemierīga, redz lietas citādāk nekā patiesībā tās ir. Skaidroju situāciju, jo sevī jūtu par pienākumu tā darīt, kā arī lietas aizgājušas par tālu. Jā, nerakstu izcili latviešu valodā. Jā, pieļauju kļūdas. Ja kāds nevar ciest manus darbus, visas iespējas ir tos neizmantot un neapmeklēt Konsoles.lv. Pavisam vienkārši.

   Tā vietā, lai nepārtraukti kritizētu, piedāvā iespēju palīdzēt. “Ē, Oskar, skatos, ka tu pieļauji gramatiskas kļūdas. Varu izlīdzēt un palīdzēt tavu tekstu padarīt pareizāku.” “Klau, Oskar, kā būtu, ja tev palīdzētu satura veidošanā?.” “Oskar, Oskar, skatos, ka esi viens forumā, varbūt vajag palīdzēt kā moderatoram”? Tas diemžēl nenotiek. Starp citu nāku pretīm un forumā piedāvāju šādu iespēju (arī ieteikt ieteikumus satura uzlabošanai). Ja nebūs neviens pieteicējs uz satura veidošanu vai moderatoru, viss kārtībā. Ja būs, super.

   http://konsoles.lv/forums/viewforum.php?f=70

   1. Cik zinu Vito jau sen ar tevi vairākos veidos centās sazināties un piedāvāt idejas un palīdzību tekstu pārlasīšanā un kļūdu labošanā bet nesaņēma nekādu atbildi. To viņš pars nesen strīmā vēl stāstīja un gan te redzamā Roberta pieredze gan forumā WhiteElectron rakstītais pierāda ka tu ignorē visus kuri tevi neglauda un neglaimo.

 1. *Paņem popkornu*
  Pēc tā ko redzu tajā sarakstē,
  jautājumu nav. Ja nav pa spalvai – klusums. 🙂

  Lai nu kā, priecīgus svētkus visiem!

 2. Oskar, tev konsoles.lv lapā nav nekādas norādes par cookies izmantošanu, kaut arī lapā izmantoti 12 dažādi cookies, tai skaitā 3rd-party no facebook un twitter. Tā kā tava auditorija aug, agrāk vai vēlāk kāds to ievēros un pasūdzēsies datu valsts inspekcijai, un Tev var būt milzīgas nepatikšanas un sodanaudas. To nav grūti izlabot, un labāk to izdarīt agrāk nekā vēlāk.”

  Tev ir līdz pirmdienai laiks šo sakārtot!
  Ja ne,DVI klauvēs pie tavām durvīm!

 3. Mamma Mia! – Kāpēc gan nedzīvot draudzīgi. Priecīgus Ziemassvētkus Jums visiem, lai visi paliek veselīgi un laimīgi. Un lai Jums visiem piepildās sapni!

  2020. gada manas mīļākās spēles bija:

  1) Assetto Corsa Competizione
  2) WRC 9
  3) F1 2020

 4. Čaļi, nomierinās! Oskaram miera labad vajadzētu atbanot iepriekš pieminētos personāžus, bet pašiem personāžiem pieteikties uz satura veidošanu, domaju mes visi būtu ieguvēji no daudzveidīgāka satura.
  Man kā svētdienas geimerim vienīgā šogad izklaidējošā spēle bija Doom Eternal 🙂

 5. Osklar kapfec manfli turphini florumā apfainot? Ja nepfeiksi manas traucenes un mani altferghoo tulit apsaupis tavu virliscibu!

 6. Jopcai, jūs tak neesiet normāli, ja man tā būtu tad sen neapmeklētu šo saitu,atrastu citu un liktos mierā, bet nē jākārto personīgais naids forumā visiem traucējot. te tik piediršat visus postus pēc kārtas ar savām nejēdzībām, reāli besij. Gandrīz vairs nav neviena normāla komenta! Savas lietas mož variet atrisināt privāti un nepiersāņot šo saitu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *