Videospēles pārveidotājs Cyberpunk 2077 Kianu Rīvsu iekļauj seksa ainā

Cyberpunk 2077 videospēle

Aktieris Kianu Rīvss Cyberpunk 2077 spēlē attēlo Džoniju (Johnny Silverhand) tēlu. Ar šo tēlu spēļu pārveidotājs Catmino (modder), manipulējot ar tekstūrām, radīja nepiemērotu ainu…

Jaunā modifikācija jeb mod ļauj spēlētājiem mainīt personāža izskata tekstūras. Džonija tekstūras tiek pārliktas uz kādu no izpriecu vietas (Joytoy) darbiniecēm ar kurām var izklaidēties. Lai arī digitālā cilvēku izskats ir mainīts, balss nepiedzīvo izmaiņas un personāži ir apģērbti, mods pievērsa medija un spēļu izstrādātāja CD Projekt RED uzmanību. Tā rezultātā modu bloķēja.

“Mūsu pats svarīgākais noteikums ir, ka lietotāju veidotais saturs, spēļu modi nerada kaitējumu citiem,” skaidroja CD Projekt RED digitālai vietnei pcgamer.

Tikmēr gamespot norāda, ka ar to kompānija vēsta, ka viņi nevēlas, lai spēļu pārveidotāji iekļauj K. Rīvsu intīmās situācijās par kuru viņš nav parakstījies.

“Satura pārveidotājam ir jābūt atļaujai no visām iesaistītajām pusēm (arī no citiem cilvēkiem ne tikai no CD Projekt RED) vai viņi piekrīt veidotāja iecerei. Spēļu pārveidotāji var modificēt virtuālos cilvēkus un pielāgot savām vajadzībām, kurus paši izdomājām un radījām. Bet, kas attiecas uz īstiem cilvēka modeļiem, aicinām tos neizmantot situācijās, kas var būt aizvainojošas, ja tev nav dota konkrētās personas atļauja,” vēsta CD Projekt Red.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

One thought on “Videospēles pārveidotājs Cyberpunk 2077 Kianu Rīvsu iekļauj seksa ainā”

  1. Ko lai saka, dažreiz “modderiem” ir jāpadomā, ko dara pirms vēlas spēlē ko mainīt.

    Man godīgi sakot vispār nepatīk, ja kāds taisās spēli modificēt un ieviest izmaiņas, jo agru vai vēlu tas var ietekmēt citus spēlētājus daudzspēlētāja režīmā – spilgts piemērs ir GTA Online, kur vējdzirnava tevi ārā no garāžas var sagaidīt 😀 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *