Kur var iegādāties PlayStation 5 par viszemākajām cenām?

PlayStation Latvija, PlayStation cena, kur pirkt

PlayStation 5 knapi var atrast veikalos un internetveikalos. Cenas ir dažnedažādas, citas pat izbrīna. Esmu apkopojis vairākus Latvijas videospēļu veikala piedāvājumus, lai tev piedāvātu PlayStation 5 par draudzīgām cenām un pieejamību, kad var nopirkt…

Šis raksts nav sponsorēts. Konsoles.lv neiegūst nekādu finansiālu labumu no minētajiem videospēļu veikaliem.

Viens no “Tet” e-veikala pārstāvjiem stāsta, ka “PS5 Tet veikalā ierobežotā daudzumā varētu parādīties februāra mēnesī. Diemžēl pašlaik nav zināms ne konkrēts daudzums modeļu, ne konkrēta to cena”.

“LMT” veikalā PlayStation 5 cena ir 569 EUR un norādīts, ka “iekārta drīzumā būs pieejama”, taču uz to ir liels pieprasījums. “Pie mums iegādāties PlayStation 5 var ar diskdzini. Diemžēl šobrīd rinda pēc šīs ierīcas ir liela, tāpēc gaidīšanas laiks var būt vairāki mēneši,” atzīmēja LMT.

Vienu no zemākajām PlayStation 5 cenām piedāvā Sony Center par 549 EUR. Sortimentā ir tikai konsoles versija ar disku lasītāju. Pieejamība ir ļoti ierobežota un konsoli varēs piegādāt tikai 2021. gada trešajā ceturksnī (jūlijs – septembris). “Par PS5 digitālās versijas pieejamību vai piegādes termiņiem mūsu rīcībā pagaidām nav. Bet vismaz pagaidām (līdz 2021. gada otrajam ceturksnim) tā nav pieejama mūsu reģionam,” atzīmē Sony Center.

Arī GoStation cena par PlayStation 5 ir 549 EUR. Bet par tās pirkšanas iespējām atbildē saņēmu “dotajā brīdī viss izpārdots” un nesniedza sīkāku informāciju kā vien sekot līdzi viņu jaunumiem.

Euronics veikalā PlayStation 5 nav atrodams. Vaicāju, kad būs pieejams un par kādu samaksu, man atbildēja, ka “diemžēl pagaidām prece nav pieejama mūsu internetveikalā. Arī nav informācijas, kad parādīsies.”

Savukārt Bigbox piedāvājumā ir PlayStation 5 gan ar diska versiju (549 EUR), gan bez (449 EUR). Tiesa, visas konsoles ir izpārdotas un nav zināms, kad var sagaidīt nākamo pievedumu.

RD Electronics arī nespēj dot sīkāku informāciju, kad pienāks jauna krava ar PlayStation 5.

Tai skaitā Elkor, PSX, Bite, 1A, 220 PlayStation 5 piedāvājuma klāstā pašlaik nav atrodams.

Patlaban no minētajiem veikaliem vienīgi “TET” piedāvā potenciālu iespēju saņemt PlayStation 5 ap februāri un “LMT” ar ziņu “drīzumā” par 569 EUR.

Piezīme: cenas un piedāvājuma klāsts un to iespējas var mainīties. Veikali aicina sekot līdzi viņu jaunumiem, kad dos ziņu par PlayStation 5 pārdošanu.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

11 thoughts on “Kur var iegādāties PlayStation 5 par viszemākajām cenām?”

 1. Šobrīd jau cenas izskatās normālas, bet gan jau ka konsoles būs klāt- cena pieaugs pa kādu 100 vai 200! 😀 un ar sony center būs gan jau kā iepriekš, sola bet nekā ar tām konsolēm! Es personīgi neskrienu viņai pakaļ, spēles maz pagaidām uz PS5 un arī man par dārgu, es personīgi pagaidīšu kādu laiku, lai var aiziet jebkurā veikalā un nopirkt PS5, nevis jāgaida kāds pusgads kamēr atsūta! 😀 mož jau būs kāda slim versija!

  1. Jā, dzekan, vietām cenas šķiet salīdzinošas “normālas”, taču vietām var manīt kārtīgu uzcenojumu. Ceru, ka šī situācija ātrāk stabilizēsies, lai cilvēki var nopirkt PS5 par saprātīgu samaksu nevis PS5 par sazin kādu summu, piemēram, virs tūkstotis eiro.

    1. Viestur, paldies par informāciju. Skatos, ka Latvijā vēl joprojām konsole maksā dārgi, krietni pāri oficiālai cenai 500 EUR 😯 .

  2. Tagad bigbox.lv stāv pa 850€ versija bez lasītāja
   980€ ar lasītāju.
   Kosmoss ja salīdzina ar minētajiem cipariem.

 2. Man TET teica, ka atnākšot ap 200 konsolēm, bet visas aiziešot iepriekšpārdošanā pasūtītajos.
  Pats gan arī nepārdzīvoju, ka nav pieejams. Gan jau sagaidīšu kādu PS5 Pro

 3. LMT jau kādus 2mēn stāv,ka ierīce drīzumā būs pieejama! Vismaz pa sakarīgu cenu. Citās vietās PS5 dabūjams pa četriem cipariem ;D
  Jāpagaida kāds gads.

 4. Nav brīnums,ka pēc kāda pus gada,gada iznāks kkādas pro versijas,un tad tie,kas būs iegādājušies parastās versijas-grauzīs nagus….:)Tā kā steigas nav,un spēļu arī priekš jaunajām konsolēm pašlaik pamaz!

  1. Guest, nedomāju, ka Sony tik ātri laidīs klajā jaunas PlayStation 5 versijas kā “Pro”. Domāju, ka tas varētu notikt PS5 mūža cikla vidū, teiksim, pēc 3 – 4 gadiem līdzīgi kā bija ar PlayStation 4 Pro.

 5. Bēdīgi tas viss ir, protams. Lasu netā, ka arī jaunajiem XBokšiem normālu pieejamību Microsofts sola labi ja jūnijā. Gandrīz vai izskatās, ka šogad PS5 vietā man nāksies iepazīties ar Nintendo Switch. Varbūt jau būt, ka tas nav sliktākais notikumu pavērsiens – Nintendo ir gana izcilu ekskluzīvu un, kā te tiek taisnīgi atzīmēts, priekš PS5 ar spēlēm tik un tā pagaidām paknapi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *