Oskars reaģē: Black Myth: Wukong izskatās pēc patiesas “next-gen” videospēles

Black Myth: Wukong Latvija

Kur ir mans ādas maks? Es tūliņ metīšu pret ekrānu, lai Black Myth: Wukong ķīniešu spēļu veidotāji ņem manu nadu! Pagaidiet, pēc Cyberpunk 2077 neveiksmes, tomēr maku paturēšu kabatā…

Kad 2020. gada augustā atklāja šīs spēles geimpleju, nesapratu, par ko internets sprāgst. Uzlieku pat brilles uz acs, un joprojām nespēju aptvert.

Vēlāk, kad manīju vilkati un ieskatījos viņa acīs, kā tas staigā un kā spalvas vēja plūsmā plīvo, atskārtu, ka neesmu redzējis spēles procesā tik reālistisku ienaidnieku.

Tagad, kad manās mājās ir PlayStation 5 un esmu spēlējis it kā “next-gen” videospēles, arvien vairāk pārliecinos, ka patiesībā spēlēju PlayStation 4 spēles. Proti, uz PS5 tās ir pielāgotas ar augstāku izšķirtspēju un ray-tracing (piemērs Spider-Man: Miles Morales). Vienīgi Demon’s Souls, kas ekskluzīvi pieejams tikai uz PS5 – pretinieka animācijas un skaņas dēvēju kā next-gen cienījamas.

Black Myth: Wukong varētu beidzot piedāvāt “next-gen”

Taču Black Myth: Wukong viss šķiet pēc nākamās paaudzes spēles. Uzreiz, kad uzmetu aci, jūtu, ka ir cits līmenis. Gan vizuāli – krāsas šķiet pilnīgas, daudz gaismas efekti kā strāva, kas detalizēti staro. No metāla zobena un vairoga rodas dzirksteles. Pretinieku miesa un muskuļi reālistiski kustās.

Gan tehniski, kad plūstoši brūk ķieģeļu siena, radot aiz sevis putekļu mākoni. Pārvietošanās, kustības, animācijas cīņas laikā ir tīkami dinamiskas, ka ir baudāmi vērot, kā norisinās process.

Labi, nolaidīšos uz zemes, jo šis ir tikai treileris. Komentāros var lasīt, ka daļa spēlētāji ieturēs distanci un neļausies sajūsmai, jo Cyberpunk 2077 viņus aplēja ar vēsu ūdeni. Un tas savā ziņā ir labi, jo tādējādi mēs kļūstam kritiskāk domājoši un uzmanīgāki par spēles iepriekšpasūtīšanu pirms esam saņēmušas reālas atsauksmes.

Bet, lai kā arī būtu, pašlaik Black Myth: Wukong ir radījis ļoti labu iespaidu, kas man personīgi varētu beidzot piedāvāt patiesu “next-gen” videospēli, jo līdz šim (izņemot 4K, ray-tracing, tālumā saskatīt skaidri detaļas) neesmu tādu spēlējis uz PS5.

Piezīme: spēli plāno izdot 2023. gadā uz PlayStation 5, Xbox Series X|S un PC. Fakts, ka spēle neiznāks uz PlayStation 4 un Xbox One vien norāda par nākamās paadzes dziļāku atainošanu.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Oskars reaģē: Black Myth: Wukong izskatās pēc patiesas “next-gen” videospēles”

  1. Daud reiz ir pierādījies,ka tas kā izskatās treileris,ir tālu no patiesā spēles izskata…Diemžēl!Gaidu Hellblade 2,un ceru ka šī spēle apgāzīs manu teoriju.Treileris Hellblade 2 bija iespaidīgs,bet kā būs patiesībā….laiks rādīs.

    1. Guest, varu tev piekrist. Treileris spēli cenšas maksimāli parādīt no labākās un dažreiz pat maldina vai rada pārspīlētu tēlu par videospēli.

      Tajā pašā laikā treileri arī var dot priekšstatu, cik spēle ir pilnīga, balstoties uz to, cik daudz treilerī tiek rādīts saturs.

      Bet vēlos ticēt, ka Wukong gadījums būs pozitīvs un labs. Bet, protams, laiks rādīs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *