Vai Hitman III ir mana 60 EUR vērta?

Hitman 3 cena

Pirkt kādu videospēli par pilnu summu ir jābūt lielai pārliecībai, ka tā ir spēle, ko es vēlos un esmu gatavs maksāt 60 vai pat 70 EUR. Hitman III, kaut arī ir lieliska spēle, es tomēr ieteiktu pagaidīt atlaides…

Hitman III nav manu pilnu cenu jeb 60 EUR vērta

Piezīme: katrs pats izvērtē, vai šī spēle ir mana naudas vērta, jo gaumes atšķiras. Šajā materiālā es subjektīvi izvērtēju un izsaku savu viedokli par spēles vērtību cenas izpausmē.

Spēlei ir dažas tehniskas problēmas:

Tai ir daži gļuki, piemēram, spēle mēdz uzkārties. Mūzika un skaņas mēdz strauji pazust vai parādīties. Mākslīgais intelekts klibo.

Stāsts man aizņēma aptuveni 10 stundas laika

Man, lai izietu spēli prasīja desmit stundas. Es neskrēju vienkārši cauri, lai aši nogalinātu mērķi kā Call of Duty un ietu tālāk, bet gan atveltīju laiku pasaules izpētei, baudīju procesu. Tādēļ spēli noteikti var iziet ātrāk.

Satura apjoms ir patīkams

Es nesūdzos par stāsta garumu, jo saturs šai spēlei ir pietiekami liels, un ir vērtīgi atkārtot spēles līmeņus. Es reti, kad videospēlēs to daru, un šajā spēlē ir patīkami spēlēt vēlreiz to, ko esi jau izgājis.

Proti, nogalinot pretinieku, un pārspēlējot līmeni, atklājas daudzi citi stratēģiski veidi kā varu novākt mērķi. Vai nu konkrēto cilvēku nogāz no jumta. Nošauj ar ieroci. Nodur ar zobenu. Pārgriez rīkli. Nožņaudz, un es varu tā turpināt. Vai arī izveido nelaimes gadījumus, kad cilvēks dabū elektrošoku, noindējas, kaut kas no griestiem viņam uzkrīt virsū, fotografēšana aizgāja nāvējoši greizi un tā tālāk.

Hitman III līmeņos ir daudz veidu ko darīt. Spēle piedāvā lielisku iespēju izpausties, kā varu šo uzdevumu izpildīt. Brīvība procesa laikā ir apbrīnojama, tādēļ geimplejs ir tuvu izcilībai.

Hitman 3 cena

Grafiski mani nepārsteidz

Vizuāli spēle mani nepārsteidza. Patīkami, ka varu baudīt uz PlayStation 5 4K un 60 kadri sekundē, jo ne mirkli neizjutu, ka kadru skaits kaut kur raustītos un šķietami nokristos zem 60 kadriem sekundē.

Spilgti neatminos, ka spēlē bija kāda vieta, kas man grafiski uzrunāja tā, ka pilnībā apstājos, lai to novērtētu. Bet kopumā Hitman III vizuāli izskatās labi un vietām arī skaisti.

Secinājums

Protams, kā jau apskatā minēju, es šo spēli iesaku ikvienam, bet vai par 60 EUR, neesmu īsti pārliecināts. Ieteiktu pagaidīt, kad spēlei cena kritīsies. Ja es būtu jau spēli izspēlējis un zinātu, kas lācītim vēdērā, tad vairāk kā 45 EUR par spēli nemaksātu.

HItman III Spēlei dotu 45 EUR

Hitman 3 cena

Plašāku apskatu un vērtējumu par spēli var uzzināt manā veidotajā Hitman III apskatā.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

7 thoughts on “Vai Hitman III ir mana 60 EUR vērta?”

 1. Tā kā vairums spēļu iznāk ar gļukiem un visādām problēmām,tad labāk ir nogaidīt,lai iznāk uzlabojumi,un līdz ar to,arī cena nokrīt.Ņemt svaigu spēli,nav tas labākais variants.Protams,ja nagi niez,var ņemt un maksāt pilnu cenu,bet labāk nogaidīt kādu pus gadu un nopirkt lētāk un salabotu!Ja godīgi-līdz šim neesmu spēlējis nevienu spēli,kura būtu 60+eiro vērta…

  1. Čau, Guest! Paldies par komentāru 🙂 .

   Nevienu pašu, pat GTA un The Last of Us par pilnu cenu? 😯 .

   Taisnība, labāk pagaidīt spēles atsauksmes vai arī atlaides, lai beigu beigās nebūtu vilšanās.

   Jāsaka, ka gļuki spēlē ir, taču ne pārāk daudz, kas būtiski ietekmētu spēles pieredzi un procesu. Kopumā spēli var baudīt. Nesen iznāca atjauninājums, varbūt šis tas ir salabots. Būs jāuzmet aci.

   1. Par The Last of us nevaru spriest-man xbox!:) Ja Tu runā par GTA5,tad nezinu cik tā maksāja,kad iznāca,bet 60e par to nemaksātu.Nopirku GTA5 pirms pus gada pa 14e-kolekcijai…protams izgāju vēlreiz!

  1. BattlingFox, kā ir spēlēt VR režīmā? Šķiet, ka sajūtas ir reālas, lai šķistu, ka patiešām esi Hitman un atņem cilvēkiem dzīvības 😀

   1. Sākumā likās, ka ar dualshock nebūs tas un reālāk varētu būt ar move kontrolieriem, bet jau pēc īsa laika ir tā, ka īsti nespēju iedomāties nemaz šo spēlēt ar move kontrolieriem. Mirkļiem ir šādi tādi gļuki, bet tie ir tādi sīkumi, ka es tiem pat uzmanību nepievēršu.
    Laiks paskrien nemanot. Reizēm vakaros domāju paspēlēšu kādu stundu, bet reāli aizsēžos Hitman pasaulē vairākas stundas. Ar tādu interesi es pat pirmo daļu neesmu spēlējusi, kā tagad ar VR izskraidu visu karti un mēģinu visus iespējamos variantus.

    1. Priecē dzirdēt 🙂 . Varu tikai iztēloties, kā tas viss izskatās VR režīmā. Un jā, laiks paiet nemanot Hitman pasaulē, pat ja spēlē uz televizora. Pats VR esmu tikai vienu reizi mūžā pamēģinājis. Man nepatika 😀 . Pēc tam bija tāda dīvaina sajūta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *