“Rockstar piedāvās lielisku GTA V pieredzi” uz PlayStation 5 un Xbox Series X|S

GTA 5 Latvija

Take-Two vadītājs Strauss Zelniks nāk klajā ar paziņojumu, ka Rockstar Games nav ieinteresēti izdot prastas remastered versijas, tai skaitā GTA V uz PlayStation 5 un Xbox Series X|S

“Mēs vienkārši nepārkopējam spēli uz jaunajām aparatūrām. Bet gan ieguldam laiku un cītīgu darbu, lai konkrēto projektu padarītu citādāku uz jaunajām tehnoloģijām,” saka S. Zelniks virtuālajā Morgan Stanley tehnoloģijas konferencē.

2020. gada jūnijā, Rockstar oficiāli atklāja, ka ir gaidāms GTA V uz jaunajām konsolēm. Spēles iznākšanas brīdī tas būs par brīvu pieejams uz PS5. Taču S. Zelniks atzīmē, ka “esmu pārliecināts, ka Rockstar piedāvās vienreizēju pieredzi, bet to nevar panākt, ja videospēli identiski pārkopē.”

Rockstar, pirms pielāgo spēli jaunajām aparatūrām, uzlabo tās grafiku, tehnoloģiju un veiktspēju. Pēc S. Zelnika domām tas viņus atšķir no citiem spēļu veidotājiem, kuri izlaiž remaster versijas savām spēlēm.

GTA V pirmo reizi izlaida 2013. gadā uz PS3 un Xbox 360. Gadu vēlāk uz PlayStation 4 un Xbox One, iekļaujot pirmās personas režīmu un citas jaunas lietas, kā arī palielināja spēlētāju skaitu tiešsaistē līdz 30 spēlētājiem.

Rockstar 2020. gada jūnijā savā mājas lapā piebilda, ka next-gen GTA V versija izmantos pilnu PlayStation 5 jaudu.

Un 2020. gada aprīlī kompānija atklāja, ka strādā pie nākamās Grand Theft Auto videospēles.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

3 thoughts on ““Rockstar piedāvās lielisku GTA V pieredzi” uz PlayStation 5 un Xbox Series X|S”

  1. Es tikko aizdomājos, sazin ko Rockstar Games piedāvās ar GTA V versiju uz jaunajām konsolēm. Varbūt kameras novietojumu no augšas gluži kā tas bija ar GTA 1 un 2. daļu 😀 . Jebkurā gadījumā, esmu ļoti ieinteresēts 🙂 .

    1. Domāju, ka 99% cilvēki to darīs, jo uz PS4 un Xbox One, kā arī PC daudz cilvēki pirka spēli atkārtoti. Tajā laikā to nedarīju, jo neatbalstu šādu pasākumu, taču arī nedaudz nožēloju. Šo noteikti nelaidīšu garām, sāk pietrūkt GTA 😀 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *