“Labākā vieta, kur spēlēt Bethesda videospēles būs uz Xbox,” stāsta Xbox galva Fils Spensers

Xbox Latvija

Dažas jaunas videospēles iznāks tikai ekskluzīvi uz Xbox un PC aparatūrām…

F. Spensers Xbox Wire vietnē atzīmē, ka spēlētāji Bethesda videospēles, tai skaitā jauni un vēl neatklāti projekti, vislabāk varēs izbaudīt tieši uz Xbox (iekļaujot arī Game Pass) un PC platformām.

“Lai svinētu šo vienreizējo notikumu, jau šajā nedēļā dažas Bethesda spēles būs pieejamas Xbox Game Pass. Vairāk informācijas drīzumā,” saka F. Spensers.

Vienlaikus F. Spensers piebilst, ka videospēles uzņēmums Bethesda Software turpinās veidot spēles kā līdz šim. To arī apstiprina Bethesda ziņojums savā mājas lapā. “Mūsu studijas turpinās darbu kā ierasts, tikai šoreiz ar lielāku atbalstu un vairāk resursa kā vēl nekad iepriekš.”

Microsoft jau pagājušogad 21. septembrī atklāja, ka Bethesda pievienojas Xbox komandai, nopērkot mātes uzņēmumu ZeniMax Media par 7,5 miljardiem ASV dolāru. Līdz ar to Xbox savā īpašumā iegūst arī Arkane, id Software un citus spēļu izstrādātājus.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu veikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *