Oskars rambā: God of War – līdz šim grūtākais boss

God of War Latvija, Oskars rambā

Cīnos ar ļoti grūtu pretinieku. Dažreiz nesaprotu, kā varu atvairīt viņa sitienus. Nekādi nevaru viņu uzveikt un mana pacietība sāk zust…

Paldies par videospēli saku PlayStation Latvija

God of War iznāca 2018. gadā, 20. aprīlī uz PlayStation 4. Taču 2021. gadā, 2. februārī spēlei iznāca atjauninājums ar 4K izšķirtspēju un 60 kadri sekundē, ko var baudīt uz PlayStation 5 konsoles.

God of War par 22,99 EUR var iegādāties caur LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

10 thoughts on “Oskars rambā: God of War – līdz šim grūtākais boss”

 1. pagaidi, kad cīnīsies ar karalieni, tur būs ko pacīnīties, iesaku pašlaik met mieru šito un kad paliksi stiprāks, tad atgriezies

  1. Paldies, dzekan, ka atnāci uz pirmizrādi 🙂 . Pieļauju, ka pamanīji, ka mans varonis vēl zaļknābīgs un spēki ne līdz galam attīstīti. Taču man tas nebija šķērslis, lai cīnītos ar šo Valkyier bosu! Bļāviens, ja jau šis bija tik grūti, tad varu tikai iztēloties kā būs ar karalieni.

   Tagad noteikti ir jāuztrenē Kratos, labāk jāizprot mehānikas un aidā. Ir doma arī uztaisīt otru daļu, kur cīnīšos ar nākamo bosu.

   Starp citu, dzekan, tev izdevās visus bosus novākt?

   1. Jap visus un piedevām 2x😁 man nepatika pūķis un pēdējā valkīra, kad pieveicu bij tāda gandarījuma sajūta

    1. Pag, Dzekan, kādēļ to darīji divas reizes? Tas ir saistīts ar platīnu un GGOW grūtības pakāpi? 😅

 2. Dabūju platīnu uz GGOW grūtības pakāpes – pēdējā Valkīrija bija… smags stāsts. Kamēr Kratos nav maxed out nav jēga pat mēģināt.

  1. Būs jāiemācās cīņas laikā mainīt ieročus.
  2. Nedrīkst būt pārāk agresīvs, jo tad automātiski dabū bietē.

  Veiksmi un izturību!

  1. UgunsLV, uz GGOW grūtības pakāpes var arī cīnīties ar Valkyrie, vai arī Valkyrie grūtības līmenis ir viens un tāds pats?

   Plānoju arī visu stāstu iet vēlreiz, šoreiž uz grūtāko GGOW.

   1. Jā, esmu jau nedaudz piešāvies un arī uzzinājis, ka man taču ir arī spējas, kuras ar laiku atjaunojas.
   2. Par agresivitāti gan interesanti. Ja būšu piesardzīgāks, man visu laiku slānīs 😀 . Es uzbrūku momentos, tiklīdz man ir tāda iespēja.

   Visu cieņu tiem, kuri tikuši pie pēdējā Valkyrie un dabūjuši platīnu 💪 .

 3. Man kārtīgu stresa devu iedeva pēdējā Valkīrijas karaliene.
  Tur nedrīkst steigties, bet arī to izgāju un spēlei ir platīns.

 4. Nē, platīnu dabūju ar pirmo x un ar youtube palīdzību, jo nu vienu trofeju nevar normāli izpildīt bez youtube palīdzības. Es spēli 2x esmu izgājis, man tā viņa piedūra, ka palielināju grūtību un izgāju otro reizi, nu protams otro x es negāju uz platīnu, bet visus side quest izpildīju. kad iziesi visas valkīras- būs gandarījums un liksies ka bez viņām spēlē būtu kas pietrūcis

  1. @dzekans “kad iziesi visas valkīras- būs gandarījums un liksies ka bez viņām spēlē būtu kas pietrūcis”

   Tur jau tā lieta. Es pilnībā vēlos to darīt, neskatoties uz neko. Es nezinu, kā spēles izstrādātājiem Santa Monica Studio tas ir izdevies, bet visas šīs cīņas un foršais muzikālais pavadījums ir ļoti baudāmas. Kad uzvarēju pirmo Valkyrie bosu, bija tāds prieks 😀 .

   Atzīšu, ka pēc tam gan jutos izpumpēts un negribēju ķerties klāt otrajam Valkyrie. Vajag ievilkt elpu, kaut ko ieraut un pēc kāda laika atgriezties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *