GTA Online fans izlabo nepilnību, ko Rockstar Games nespēja izdarīt septiņu gadu laikā

GTA V Latvija

Cilvēks aiz segvārda tostercx un t0st ir spējis caur programmēšanu samazināt GTA Online gaidīšanas mirkļus par 70% uz PC versijas. Rockstar sazinājās ar t0st un izmaksāja viņam 10 000 ASV dolārus…

“Pēc pētījuma veikšanas, varam apstiprināt, ka lietotājs t0st patiesi ir atklājis PC versijas spēles kodu, saistībā ar gaidīšanas mirkļiem, ko varam pilnveidot GTA Online. Tā rezultātā, mēs veiksim dažas izmaiņas un uzlabojumus, kurus iekļausim nākamajā spēles atjauninājumā,” Rockstar Games stāsta PC Gamer vietnei.

Rockstar neprecizēja, kad jaunais atjauninājums GTA Online iznāks, kā arī to, vai spēles gaidīšanas mirkļus varēs saīsināt par 70% uz PC. Taču kompānija uztur kontaktus ar t0st un pasakās viņam ar 10 000 ASV dolāru atlīdzību caur Rockstar Bug Bounty.

Kur bija problēma un kā GTA fans un vienlaikus spēļu pārveidotājs (modder) t0st ir mācējis samazināt GTA Online gaidīšanas mirkļus, viņš ir atklājis savā digitālajā vietā. Viņš arī atzīmē, ka šo problēmu var atrisināt viens spēļu izstrādātājs dienas laikā.


Ja vēlies teikt finansiālu paldies par Konsoles.lv veiktajiem un publicētajiem darbiem, tev ir iespēja to darīt caur patreon.com/konsoles


Grand Theft Auto V Premium Edition par 27,99 EUR
ir pieejams LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

3 thoughts on “GTA Online fans izlabo nepilnību, ko Rockstar Games nespēja izdarīt septiņu gadu laikā”

  1. Nezinu kaa uz PC bet uz Xbox 360 shis vispaar nebija speeleejams jo 70% laika bija loading screen un man tas GTA Online aatri beidzaas tieshi ilgaas gaidiishanas peec.

  2. Ļoti ceru, ka pievērsīs uzmanību arī PS4 versijai. Kaut gan, spēlēju un strādāju pie datora paralēli, tāpēc gaidīšana man pat ir izdevīgāka 😀
    Ņemot vērā ka, lai savāktu cilvēkus uz 1 Heist misiju aizņem līdz pat 30 min.

  3. @Nascar un Thunder

    Tur jau tā problēma. Spilgti atminos laikus uz PS3, ka reāli nosēdēju visu gaišo dienu gaidot, nevis spēlēt pašu spēli. Vājprāts. Un par heistu, ja spēlē ar svešu spēlētāju, viņš piepeši var iziet no spēles, tevi izmet laukā un atkal jāskatās loading screen. Tā uz riņķi.

    Hmm, Thunder, nav slikta opcija, vajadzēja man to gaidīšanu izmantot lietderīgāk, piemēram, uzcept kādu picu 😀 . Bet, šķiet, ka šo problēmu risinās tikai uz PC, nav nekādu ziņu par konsolēm. Ļoti ceru, ka jaunā GTA Online versija uz PlayStation 5 un Xbox Series X nebūs šādu problēmu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *