Sony dod desmit videospēles par brīvu

Hrizon Zero Dawn Latvija

Jau nākamnedēļ PlayStation lietotāji varēs lejupielādēt deviņas spēles bez maksas. Un aprīlī Horizon: Zero Dawn būs pieejams par baltu velti Play at Home ietvaros…

Videopēles kā Abzu, The Witness, Enter the Gungeon, Subnautica, Rez Infinite, Moss, Astro Bot: Rescue Mission, Paper Beast un Thumper būs par brīvu pieejamas lejupielādei jau sākot no 25. marta līdz 22. aprīlim.

Savukārt Horizon Zero Dawn Complete Edition varēs bez maksas lejupielādēt no 22. aprīļa līdz 14. maijam.

Jāatzīmē, ka Thumper spēle atbalsta PSVR, taču Astro Bot: Rescue Mission, Moss un Paper Beast ir spēles, kuras tikai var spēlēt uz PSVR virtuālajām brillēm.

Sony Play at Home iniacatīvu aizsāka pagājušogad, kur spēlētājiem deva iespēja par brīvu spēlēt Uncharted: The Naten Drake Collection un Journey, lai pandēmijas laikā varētu spēlētājus iepriecināt un izklaidēt. Un šī mēneša sākumā Sony ļāva baudīt Ratchet & Clank.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

5 thoughts on “Sony dod desmit videospēles par brīvu”

 1. Ak, jā, aizmirsu piebilst… viens cilvēks Konsoles Facebook lapā vaicāja, vai ir vajadzīgs PlayStation Plus. Nē, tas nav vajadzīgs, jo šīs spēles būs par brīvu ikvienam PlayStation lietotājam. Tiklīdz tās lejupielādēsi, tās paliks pie tevis konsolē.

  “Incredibly, all of these games will be yours to own on PS4 and PS5, with no PlayStation Plus subscription required.”

  https://www.theverge.com/2021/3/17/22336370/horizon-zero-dawn-free-ps4-ps5-playstation-sony

 2. Nu jā….skatoties ko Microsoft piedāvā saviem spēlētājiem-Sony jāsāk kaut kas darīt lietas labā,lai nepazaudētu vēl vairāk savu klientu…:))

  1. Sveiks, Guest! Nedomāju, ka tas ir saistīts ap Xbox Game Pass vai ko citu, jo Sony jau pagājušogad veidoja Play at Home, kur deva par brīvu spēles 🙂 . Bet kas to lai zina, varbūt šāds Sony solis kaut ko vēsta.

    1. Tas tiesa! Domāju, ka Sony savā slepenībā kaļ plānus saistībā par PS Plus, lai varētu dot ko pretī Xbox Game Pass. Bet varbūt tās ir tikai manas domas 😀 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *