PlayStation 5 VR kontrolieris spēs uztvert tavus pirkstus arī brīžos, kad nespied pogas

PlayStation 5 VR Latvija

“DualSense kontrolierī mēs iekļāvām inovācijas, kas mainīja to, kā spēlētājs izjūt videospēles. Un tagad šīs inovācijas un funkcijas mēs iekļaujam VR videospēļu pasaulē,” saka Sony

Sony stāsta, ka jaunajā PS5 VR ir arī iebūvētas adaptīvās pogas, kas ļauj izjust pretestību, spiežot uz tām (līdzīgi kā DualSense ar R2 un L2 pogām).

Viena no tām ir haptika tehnoloģija (stimulē taustes sajūtu), kur varēs izjust katru spēles pasaules vidi dažādākos veidos gan vizuāli, gan skaņās, piemēram, braucot pa akmeņainu tuksnesi vai cīņas laikā.

Jauninājums ir kontroliera vadība ar pirkstu pieskārieniem (finger touch detection), kur PS5 VR pults spēs saprast un uztvert tavu pirkstu novietojumu pat gadījumos, kad neaiztiec nevienu pogu. Sony atzīmē, ka “tas ļaus spēlētājam radīt dabiskākus žestus ar rokām spēles procesa laikā.

SIE (Sony Interactive Entertainment) kopā ar inženieru un dizainu komandu cer, ka jaunais VR radīs lielu lēcienu pār iepriekšējām paaudzes virtuālajām realitātes brillēm. “Mēs esam priecīgi par paveikto darbu, bet īstā nozīme būs tam, kā spēļu izstrādātāji izmantos PS5 VR potenciālu ar jaunajām funkcijām.”


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *