Vai God of War ir grāvējs?

God of War Latvija

God of War ir viena no pēdējām PlayStation 4 ekskluzīvajām videospēlēm ko dažādu iemeslu dēļ atstāju aiz muguras. Un, ja tā būtu joprojām, es noteikti palaistu garām kaut ko gigantisku…

Videospēles apskata kodu nodrošina PlayStation Latvija

God of War iznāca 2018. gadā uz PlayStation 4.


Izmaksā man kakao caur patreon.com/konsoles


God of War par 22,99 EUR var iegādāties caur LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

10 thoughts on “Vai God of War ir grāvējs?”

 1. Nu jā stāsta ziņā The last of us bij labāks, jo tieši stāsts ierāva vairāk un likās, kas nebijis, kas unikāls, bet vai šis stāsts likās saraustīts? Man liekas ka nē, nu varbūt pēc buldura pirmās cīņas bij tāda lielāka pauze, lai ievilktu spēlē līdz galam. Gameplay to izdarīja, pa laiku, kamēr stāstā kautkas atkal notika tāds episks! Man šīs spēles stāsts ievilka, jutu līdzi varoņiem. Viņa sievas patiesā vēlēšanās, ka viņa visu jau ir paredzējusi, vairāk gribētos turpinājumā zināt pa viņu. Mani baigi paķēra šī spēle, daudzas ir bijušas labas, bet MAN labākā ir šī, tad THLOU part II.

  1. Jā, dzekan, geimplejs God of War ir ļoti labs, kas ievelk. It sevišķi kaušanās!

   Es domāju, ka nav obligāti vajadzīgs kas jauns un unikāls, lai būtu izcils stāsts kā The Last of Us Part II. Jautājums ir, kā rakstnieki strukturē vēstījumu, sižetu, kā pasniedz savu ideju, cik daudz darba viņi iegulda personāžos un kā visu sarakstīto marazmu sapin kopā.

   Jebkurā gadījumā, arī es esmu ieinteresēts, kā tālāk stāsts risināsies God of War: Ragnarok.

   1. Bet nu jebkurā gadījumā, afigennā spēle, un es tak teicu ka dosi 10 pa šito 😀 nu pats minēji, ja taisītu apskatu dotu 10nieku

    1. Taisnība, dzekan 🙂 . Sākumā nebiju pārliecināts, vai spēlei dotu 10 balles. Pieļauju, ka apskatā novērtētu 9 ar kaut ko (stāsta dēļ), un ja tas būtu vismaz 9,5, tad noapaļotu uz 10.

   2. Sorry, bet nevaru nepakomentēt. Diemžēl, izskatās ka esam spēlējuši divas dažādas spēles. Un Tev stāsts ir jāpasniedz Skubija Dū līmenī.

    God of War ir izcils stāsts ar izcilu story tellingu, sākot ar to ka visās spēles laikā nav neviena “black screena” vai loadinga un beidzot kā stāsta arka ir būvēta.

    Un īpaši Tev Oskar- stāsts ir par salauztu cilvēku un viņa pagātnes kļūdām un attiecībām ar dēlu.

    1. @Matizs “Diemžēl, izskatās ka esam spēlējuši divas dažādas spēles”

     Vai arī divi dažādi skatījumi, ko laikam nevari pieņemt. God of War stāsts nebūt nav izcils, it sevišķi, sižeta līnija – vienkārša bez izteiktiem kāpinājumiem. Jā, vēstījums par cilvēku, dievu, kas darījis sliktas lietas un vēlas, lai dēls būtu labāks par viņu. Bet stāsts to nepasniedz līdz galam. Ir tikai spilgti emocionāli mirkļi starp tēva un dēla attiecībām, un tas arī viss.

 2. GoW ir grāvējs? Subjektīvi. Kam neinteresē saistība ar realitāti, tiem vienmēr būs vienalga, par ko stāsts, kāpēc utt. Mani personīgi izbesīja otrādi apgrieztā skandināvu mitoloģija. Kaut kāda suņa pēc(lai gan ir aizdomas, no kurienes aug sunim kājas(politkorektums utt)) tie, kas reāli bija pozitīvie, te ir ļaunie un otrādi. Ja par gameplay, tad visvairāk tracināja tā vienkārši tizlā karte (var paskatīties kādai jābūt kartei mūsdienās Horizon) un tas, ka story izej, bet tā kā vēl vajadzētu iet kaut kur bezsakarā meklēt kaut kādas valkīrijas. Par tām vēl varētu piebilst, ka nu ļoooti mākslīgi pielīmēts grūtības līmenis.
  Bet tā, tiem, kam patīk DMC, kur viss ekrāns zib un raustās no efektiem, patiks arī šis.
  Es spēlei dotu 7 balles.

  1. @Andris

   Domāju, ir jāņem vērā, ka Horizon ir vairāk balstīta uz atvērto pasauli nekā God of War, kas ir krietni lineārāka spēle. Tādēļ pasaules dizains nav tik labi pielāgots, bet priecē, ka ir “fast travel”, kas ļauj ērti ceļot. Bez tam, pabeidzot stāstu, es vēl spēlēju spēli un uzeju jaunas lokācijas, ko pirms tam nebiju uzgājis.

   Valkyrie gan ir laba lieta. Nezinu, vai bezjēdzīgi (vēl visas neesmu noslānījis), iespējams mākslīgi, taču piedod papildus saturu un mistēriju. Bet tās cīņas es vairāk izbaudu un jūtu spriedzi nekā ar bosiem stāsta laikā.

 3. Protams, kad grāvējs! Tagad vēl pievienoja Ps5 atbalstu ar 60fps, manā skatījumā, tas ir iemesls, spēli iziet atkartoti.
  12/10 viena no Top 5 spēlem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *