Oskara gaidītākās videospēles 2021. gadā

gaidītākās videospēles

Es te bīdu lietas. Aiz manis cilvēki skaita naudu cepumiem un kakao kravai. Taču piepeši atminos, ka jāiet novilkt melnā ādas jaka un jādodas pie rakstāmmašīnas, lai uzrakstītu pasaulei savas gaidītākās videospēles 2021. gadā…

GTA V next-gen versija

Relīze ap 2021. gada vidu

GTA Online Latvija

Es izlaidu veselu PlayStation 4 paaudzi, lai uz tā spēlētu GTA V un GTA Online. Tā vietā paliku pie PS3 versijas. Negribēju atbalstīt to, ka spēle jāpērk atkārtoti. Es to nožēloju, jo gāji gadi un palaidu garām daudz prieka.

Taču ne šoreiz. Manas alkas pēc šīs spēles ir vājprātīgas, un, lai remdētu tās, vēlos atkal atgriezties GTA V pasaulē. Nespēju sagaidīt ekskluzīvo GTA V versiju no Rockstar Games uz PlayStation 5 un Xbox Series X|S. Ceru, ka tas būs graujoši labs gabals.

Far Cry 6

Relīze kaut kad 2021. gadā

Far Cry 6 Latvija

Far Cry 3 joprojām uzskatu par labāko Far Cry spēli kādu jebkad esmu spēlējis. Mani saista Far Cry gars. Gribu iet un novākt kādu. Gribu vazāties riņķī un atkal novākt kādu gluži kā maizi no plaukta.

Far Cry 6 mani atstājis bez vārdiem ar pirmo sasodīti labo treileri, kur tēvs diktators māca dēlam, kāda ir dzīve. Vēl jo labāk, dēlam iedod rokā turēt granātu. Jūtu, ka būs ne tikai labs geimplejs, bet arī stāsts, kas ievilks.

God of War: Ragnarok

Iespējamā relīze 2021. gads

God of War Ragnarok Latvija

Es ar God of War pirmo reizi nopietni iepazinos tikai nesen, kuru tagad spēlēju uz PlayStation 5. Nesaprotu, kur tik ilgi kavējos.

Ne velti latviešu spēlētāji un arī ārzemēs skandināja, ka šī spēle ir “ļoti laba”, “grāvējs”, “dievišķa” un tā tālāk. Mani tomēr nepārņēma tik izteiktas emocijas par spēli, taču nevar noliegt, ka God of War ir viens no grāvējiem, ko ir nācies piedzīvot. Tieši geimplejs ir tas labākais spēlē, un tajā izbaudīju katru minūti. Tādēļ esmu ļoti ieinteresēts, ko piedāvās God of War: Ragnarok.

SIFU

Iespējamā relīze 2021. gads

SIFU LatvijaNeko par SIFU nezinu. Pirmo reizi dzirdu gluži kā nokāpis no Marsa. Bet man patīk kaušanās aitainojums un, liekas, ka ir kaut kāda līdzība ar Brūss Lī un Džekija Čanu (arī Džekija Čana multenei).

Kung Fu, Ķīnas un Japāņu kultūra mani vienmēr ir saistījusi. Noteikti tas ir viens no iemesliem, kādēļ metu acis uz šīs spēles. Nepārprotiet…

Back 4 Blood

Relīze 2021. gads, 22. jūnijs

Back 4 Blood Latvija

Pēc treilera un dažiem video, Back 4 Blood zombija slaktēšana izskatās pēc visai labas un ikdienišķas nodarbes. Veids kā asinis šķīst un šļakst, aptraipot sienas, grīdu un tavas rokas ir tik stilīgi, ka pilnībā gribas ņemt rokā mana kaimiņa mednieka bisi. Šī ir viena no retajām zombiju spēlēm, kas ilgā laikā mani uzrunājusi.

Tas arī viss. Šīs ir manas piecas gaidītākās videospēles, ko gaidu 2021. gadā. Protams, piepeši var iznākt kāda cita spēle, vai pārsteidz ar kādu turpinājumu, tad mans tops varētu mainīties tāpat kā ar zeķēm.

Oij, krava atnākusi, man jāiet. Paldies, ka lasīji, un tiekamies vēlāk!


Tev ir iespēja atbalstīt Konsoles.lv caur patreon.com/konsoles


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

15 thoughts on “Oskara gaidītākās videospēles 2021. gadā”

  1. NASCAR, skatos, ka esi kārtīgs sacīkšu spēļu cienītājs 🙂 .

   Pieļauju, ka tev nesaista spēles ar stāstu vai arī kāds šaušanas gabals. Pats labprāt iemēģinātu Forza Motorsport, nekad nav sanācis.

   1. Nav tik traki jo patiik arii action speeles kaa piemeeram GTA un Call of Duty bet nu GTAV iznaaks jau tresho reizi un par sesto neko nedzird bet COD jau nu paliek ar katru gadu sliktaaks un sliktaaks.

    1. Jā, šķiet, ka labu laiku vēl nedzirdēsim par GTA 6…
     Ļoti populārs ir kļuvis Call of Duty: Warzone ar Battle Royale priekšgalā 😀 .

     Es vēl gaidu, un ceru, ka jaunais Battlefield ieviesīs šūteros jaunas vēsmas, kā to izdarīja Battlefield 3 ar savu pirmo iespaidīgo treileri pirms vairāk kā deviņiem gadiem.

    2. Runājot par R*, neredzu tur neko nosodošu, drīzāk viņu taktika gaiming industrijā (biznesā) ir smalki pārdomāta, kaut x10 izlaiž gtaV , bet acīm redzot, tas ir izdevīgi un ienesīgi. Iespējams šis tika kalts, jau pirms gtaV izlaišanas. Esmu pārliecināts, ka gtaVI iznāks visīstākajā laikā, jo viņi ir tie, kas rada spēles, bet mēs tikai patērētaji.

     1. Thunder, es pieļauju, ka Rockstar neko tādu neparedzēja, kad izlaida GTA V spēli. Viņiem noteikti bija vienkārša formula ar GTA Online. Bet vēlāk kompānija atskārta, ka to spēlē miljoniem spēlētāji (vēl joprojām tur uzturas), pērk miljoniem eksemplāru pat pēc pieciem un vairākiem gadiem, un, augot mikromaksājumu straujai attīstībai, sāka kalt jaunus plānus un veidot citādākas taktikas.

      Viss mainās. Sākumā Rockstar izdeva spēles ik gadu, tagad, šķiet, ik pēc pieciem gadiem. Un GTA, sazin, pēc desmitgades vai vairāk 🙁 .

 1. Back 4 Blood iznākšanas laiks tiek pārlikts uz 12. oktobri. Es domāju, ka Far Cry 6 tomēr iznāks šogad.
  Oskar, vai Ratchetu un Resident Evil 8 negaidi?

  1. Oh, Back 4 Blood tiešām pārliku uz 12. oktobri? 🙁 Nekas, labs nāk ar gaidīšanu.
   Domāju, ka noteikti Far Cry 6 sagaidīsim šogad, ja nē, būšu pamatīgi vīlies.

   Eking, negaidu Ratchet, varbūt tādēļ, ka šī franšīze man ir sveša. Resident Evil VIII gaidu, bet ne ļoti, vismaz ne manā gaidītāko spēļu sarakstā.

   Starp citu, kuras ir tavas gaidītākās spēles? 🙂

 2. Es gaidu Far Cry 6, Ratchet and Clank: Rift Apart, Horizon Forbidden West,
  God of War: Ragnarok, Mass Effect Legendary Edition un Resident Evil Village.

  1. @ Eking 👍

   Nav gaidītāko sarakstā, bet ar interesi arī gaidu Horizon Forbidden West. Pirmo daļu nav sanācis uzspēlēt, tādēļ otrais būs man jauns piedzīvojuma sākums ar Aloy 🙂 .

  1. Opā, Thunder, tagad sēžu un prātoju, kā esmu palaidis garām The Callisto Protocol 😅. Pieļauju, ka tā ir šī spēle (https://www.youtube.com/watch?v=5pvlUEAuTwA).

   Izskatās interesants šausmu gabals. Skatos, ka iznāks 2022. gadā uz PS5, Xbox Series X|S un PC. Šķiet, ka šī ir viena no īstajām next-gen videospēlēm.

   Kādēļ gaidi šo spēli? 🙂

   1. Neesmu liels horror žanra piekritējs, jo tas ir retums, izbaudīt spēlē īstas šausmu sajūtas, bet “Dead Space” ar savu šedevru ir atstājis lieliskas pēdas, tāpēc šoreiz nešaubos, ka spēļu izstrādātājs nepievils mani 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *