Videospēļu nopludinātājs publisko jaunumus par Battlefield 6

Battlefield Latvija

“Jaunā Battlefield spēles notikumi norisināsies nākotnē, desmit gadus uz priekšu (2030. gads). Būs droni, lidojoši iznīcinātāji, helikopteri, tanki un citas tehnoloģijas,” vēsta nopludinātājs Toms Hendersons…

Toms H. stāsta, ka spēlē iekļaus revolucionāru stāsta režīmu. Tajā būs iespēja izvēlēties lielvalsti Krieviju vai Ameriku, kuru labā vēlēsies cīnīties. Būs iespēja iet cauri vēstījumam kopā ar savu draugu kooperatīvajā režīmā.

Gaidāms arī Battle Royale režīms, kas vairāk nesauksies Firestorm, bet citā vārdā dažādu iemeslu dēļ. Toms H. piebilst, ka Battlefield 6 sauksies vienkārši Battlefield.

Tikmēr Reddit vietne ziņo, ka jaunais Battlefield daudzspēlētāja režīmā atbalstīs 128 spēlētājus. Iznīcība būs līdzīga Bad Company, kā arī vietām sabruks lielākas celtnes, taču šoreiz atainojot dabiskāku procesu.

Interneta nopludinātāji lēšs, ka nākamo Battlefield atklās maijā.

Patlaban videospēļu kompānija EA nav sniegusi oficiālu informāciju.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

5 thoughts on “Videospēļu nopludinātājs publisko jaunumus par Battlefield 6”

 1. Kad padzirdēju baumas, ka nākamā Battlefield būs futūristiksa spēle, es saķēru galvu. Lūdzu, nē, negribu to nākotni! Bet, painteresējoties vairāk, uzzināju, ka tikai desmit gadus tālā nākotnē 😀 . Paldies debesīm!

  Ceru, ka baumas būs patiesas. Vēlos moderno karu nevis kaut kādus staigājošus robotus.

  1. Nuu 10 gadi nav nemaz tik maz un man liekas ka tomeer buus futuuristisks meesls.😜Kaa tie idioti to nesaprot ka visi grib moderno karu.Tas pats ar CoD:Vanguard.Kam vajag to WWII.😒

   1. Labāk, ka desmit gadi, nevis simts ar visādiem eksoskeletiem un lidojošiem šķīvīšiem 😀 .
    Gribu cerēt, ka nebūs “mēsls” un Battlefield atgriezīsies ar vērienu 🙂 .

 2. Videospēļu nopludinātājs? 😂😂😂
  Nopietni? Kad tu vienreiiz sāksi pārlasīt, ko esi uzrakstījis? Un tad vēl apvainojas ka viņam aizrāda!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *