Uncharted filmu plāno izdot uz augstākās klases kinozālēm

Uncharted filma

Sony kompānija Uncharted filmas iznākšanas datumu 18. februāri maina uz citu laiku. Un piebilst, ka meklē jaunas iespējas, kā skatītāji var filmu baudīt vēl labākā kvalitātē un pieredzē…

Uncharted ekranizāciju paredzēts izdot nedēļu ātrāk, 2022. gadā 11. februārī. Un jau 2022. gada sākumā, Sony izlaidīs filmu uz IMAX 3D kinozālēm un citām luksusa kino formātiem – RealD 3D, Dolby Cinema.

Filmas režisors ir Rubens Fleišers, kas pazīstams ar Venom filmu. Galvenajās lomās ir Toms Hollands (Neitans Dreiks), Marks Volbergs (Viktors Salivans), Sofija Teilore (Kloī Freizera) un Antonio Banderass, kuru lomu vēl nav zināma.

Aktieris T. Hollands Esquire intervijā atzina, ka “tiku sists un sasists, tā rezultātā locītavās izveidojās tendinīts. Es vairs nekad savā mūžā nedarīšu zobena cīņu ainas.”

Uncharted filmu izstrāde sākās jau 2008. gadā, mainoties vairākiem režisoriem un scenāriju autoriem.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

One thought on “Uncharted filmu plāno izdot uz augstākās klases kinozālēm”

  1. Aizmirsu piebilst, ka šī ir viena no retajām filmām, ko ļoti gaidu 😀 . Atklāti sakot, gaidu jau 12 gadus, kad pirmo reizi to atklāja 2009. gadā.

    Personīgi nekad neesmu bijis uz luksusa kino zālēm kā IMAX, bet domāju, ka tas ir kā diena pret nakti, ja salīdzina ar tradicionālajiem kinoteātriem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *