Pirmie iespaidi: Resident Evil Re:Verse beta – knapi varu uzspēlēt

Resident Evil Re:Verse Latvija

Ar Resident Evil Re:Verse betu bija baigais čakars! Vienu dienu vienkārši spēle neiet. Otru brīdi, “nāciet rīt”. Trešo brīdi, “nāciet atkal rīt”. Kas pie joda?…

Resident Evil Village iznāks kopā ar Resident Evil Re:Verse 7. maijā uz PlayStation 5, Xbox Series X|S, Stadia, PlayStation 4, Xbox One un PC.


Resident Evil Village par 56,99 EUR ir pieejams LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

11 thoughts on “Pirmie iespaidi: Resident Evil Re:Verse beta – knapi varu uzspēlēt”

 1. Aizmirsu piebilst, ka grafika spēlei ir interesanta. Iespaids, ka skatos komiksus 😀 . Kāds vispār arī paspēja iemēģināt Re:Verse?

   1. Piebilde – runājot par ideju, tas nav nekas jauns vai unikāli izdomāts 😀 šos pirmos iespaidus jau paspēju izbaudīt Counter-Strike 1.6 Zombie serveros 😀 tas bija jau prims cik gadiem atpakaļ?

    1. Ā, par Counter-Strike 1.6 zombijiem nezinu, bet izklausās forši gluži tāpat kā Call of Duty 2 zombiji mods 😀 . Ja Vikipēdija nemelo, tad CS 1.6 iznāca 2000. gadā. Pieļauju, ka 20 gadus atpakaļ.

    2. Thunder, nepiemini Cs 1.6 Zombie modu manā klātbūtnē! Manā grāmatā viss, kas ar to saistīts ir labākais, kas ar manu jaunības video spēļu karjeru bija noticis. Ja vēl piemet klāt ZM+war3, tad man neko citu dzīvē nevajadzēja. Kur tas ir tagad? *nostaļģiski paraudu*

     1. tas viss vēl ir pieejams, vēl pirms kāda mēneša ieslēdzu 1.6 ,kautkāds mistisks serveris bij un tur bij kas līdzīgs!

   2. Bija arī ļoti sarežģīti tikt spēlē, jo vairākas reizes serveri nedarbojās. Man reāli paveicās, ka varēju dažus mačus uzspēlēt.

    Bet nu, tie prieki jau nav tālu, jau drīz būs maijs 🙂 .

 2. Oskar, man laikam kā citiem iepriekš rodas jautājums kpc tu publicē tos mazos gameplay video, ja pēc nedēļas iemet pirmo iespaidu video, man kautkā likās lieks tas posts un varbūt, ja turpini ko tādu likt, tad mož liec garākus video, kur pats vēl kautko pa vidam komentē? nu kjipa kā oskars rambā kas tāds- tās manas pārdomas 😉

  1. Piekrītu, īsti pirmie iespaidi ir tad, kad tu spēlē un ieraksti to ar pirmo reizi, piefiksējot notikumus turpat uz vietas. Būšu godīgs un teikšu, ka “Oskars rambā” epizodes ir x5 labākas nekā šie garlaicīgie iztirzājumi.

   1. Thunder, novērtēju tavu godīgumu! 🙂
    Viela pārdomām, bet noteikti turpmāk pirmos iespaidus piedāvāšu citādākā stilā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *