“Ja tu mīli kādu spēli, pērc to par pilnu cenu, nolāpīts!,” saka Days Gone direktors Džons Garvins

Days Gone Latvija

“Metacritic vērtējumi ir Sony realitāte. Ja tu esi spēles franšīzes radošais direktors un tava spēle saņem 70 punktus, vari gaidīt to, ka vēl uz īsi brīdi būsi radošais direktors,” atklāj Dž. Garvins David Jaffe intervijā…

Deivids Jafe vaicā Garvinam: “Kā var zināt, ka tu mīli spēli, ja to vēl neesi spēlējis?”. Garvins atbild: “Es tikai saku, ka tas netiek darīts, tādējādi nesūdzies, ja spēlei neiznāk turpinājums, ja to neatbalstīji tieši spēles iznākšanas laikā. God of War relīzes pirmajās dienās pārdeva miljonus, taču Days Gone nē.”

Dž. Garvins atzīmē, ka, ja videospēli pērk par pilnu cenu, tad tie ienākumi nonāk tieši spēļu izstrādātāju kabatās. Nevis tad, kad konkrētā spēles cena krītas un nonāk PlayStation Plus piedāvājumā.

“Strādāt pie Days Gone bija ļoti grūti. Tas prasīja sešus gadus. Bet man patīk strādāt smagi, un par to nesūdzos. Taču tas nenozīmē, ka tas man nāk par labu,” stāsta Dž. Garvins. Viņš vairs nestrādā Bend Studio un atklāj, ka aiziešanai ir personisks nevis Days Gone panākumu vai citu iemeslu rezultāts.

Pašlaik nav zināms, vai Days Gone piedzīvos turpinājumu. Taču šī spēle 18. maijā būs pieejama arī PC lietotājiem ar 21:9 ekrāna atbalstu, uzlabotāku kadru skaitu un citām lietām.


Days Gone par 31,99 EUR ir pieejams LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

4 thoughts on ““Ja tu mīli kādu spēli, pērc to par pilnu cenu, nolāpīts!,” saka Days Gone direktors Džons Garvins”

 1. Acīmredzot, Sony rūp kritiķu un citu vērtējumi Metacritic, lai domātu par tālāku spēles attīstību (piedāvājot turpinājumus). Protams, arī noteikti pārdošanas apjomi. Ja godīgi, man beigu beigās patika Days Gone, viena no labākajām šaušanas mehānikām trešajā personā. Ļoti ceru, ka Sony nav pilnībā atteikušies no Days Gone un nākotnē dos tai iespēju. Redzēs, kā spēlei veiksies uz PC.

 2. Ja nemaldos, tad ar Days Gone viņi sasteidza izlaišanu un tas ietekmēja pašu spēli un atsauksmes. Ideja spēlei ir laba, bet zinot SONY…šaubos par otro daļu. Vēl jo vairāk, ja ir paziņots par Last of Us remaster uz PS5.

  1. Edgar, atminos, ka spēlei sākotnēji bija dažas tehniskas ķibeles, bet es personīgi tās spilgti neatminos, man spēle strādāja labi. Ja godīgi, esmu pārsteigts, ka Sony it kā atcēla Days Gone turpinājumu, jo spēlei tiešām ir potenciāls un aizraujoši izbaudīju mirkli, kad tev uzbrūk simtiem zombiju.

   Laikam tā jau ir kapitāliskā iekārtā – tas, kas nenes peļņu, nav vajadzīgs 🙁 .

   Starp citu, vairāk kā 50 000 fani ir parakstījuši petīciju cerībā ieraudzīt Days Gone 2.

   https://metro.co.uk/2021/04/20/days-gone-2-petition-hits-50000-signatures-as-director-thanks-fans-14442028/

   1. Kā jau teicu, tad ideja spēlei kopumā bija intresanta. Kaut kas jauns, kaut kas svaigs. 🙂
    Bet. Bet kā jau minēji – ja nenes peļņu, tad tas tiek novietots dziļi, dziļi plauktā. Manuprāt, liela nozīme ir arī studiju vadītājam. Kā viņš pasniedz spēli, kā viņš pats izsakās par to visu.

    Un ceram uz pozitīvu iznākamu – attiecībā par petīciju. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *