Resident Evil Village Gameplay demo – piepeši mans kontrolieris sāk savādi vibrēt

Resident Evil Village

Uzeju kapu, uz kā rakstīts, ka meitene dzīvojusi tikai desmit gadus. Ieeju kaut kādā šķūnī, kur redzu trīsmetrīgās sievietes portretu, kaut kādu neierastu zelta zīmējumu, bet vēlāk man rokās pults sāk neizprotami uzvesties…

Resident Evil Village iznāks 7. maijā uz PlayStation 5, Xbox Series X|S, Stadia, PlayStation 4, Xbox One un PC.


Resident Evil Village par 56,99 EUR ir pieejams LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

10 thoughts on “Resident Evil Village Gameplay demo – piepeši mans kontrolieris sāk savādi vibrēt”

 1. Ieteiktu tomēr paspēlēties ar skaņas iestatījumiem.. šobrīd izklausās šausmīgi fakts, ka es pogas dzirdu 10x skaļāk, kā pistoles šāvienus spēlē..

 2. Paldies par video. Saprotu, ka neesi profesionāls gamers ar profesionālu setapu, bet tik daudz kā iegādāties austiņas ar iebūvētu mic. nu gan vajadzētu.

  1. Nav bijusi nepieciešamība pēc austiņām. Taču gadījumos, kad vēlos ierakstīt video un savu balsi mikrofonā vienlaikus, tad gan prasās pēc šīs ierīces.

 3. Spēles bez austiņām, man tas vispār nav spēlejams no audio viedokļa puses.
  Jebkuras videjas klases austiņas, krietni labāk skaņu pozicionēs spēles, kā premium klases mājas akustika. Uz Tv skaņas, tur vispar auzas, skaņas pozicionešana, itsevišķi šūteros un horor, ir nekada.
  Resident jau nu noteikti ir tā spēle, kur vajadzētu austiņas. No Tv skaņas, pazūd visa horor audio būtība, jo audio ir svarīga sastāvdaļa spēles atmosferai.

  1. Man personīgi tīri patīk skaņa, kas nāk laukā no televizora skaļruņiem. Vēl jo labāk, ja ir mūzikas centrs ar tumbām 🙂 .

   Austiņas nav uzrunājušas, vienīgi tas 3D audio šķiet vilinošs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *