Naughty Dog runā par The Last of Us Part III

The Last of Us Part Latvija

The Last of Us direktors Nīls Drakmens un spēļu kompānija Naughty Dog ir uzrakstījuši daļu no stāsta par The Last of Us Part III. “Mēs, ceram, ka tas kādu dienu ieraudzīs dienas gaismu,” piebilst N. Drakmens.

Script Apart podkāstā N. Drakmens un viņa līdzautore Haleja Grosa atklāj dažas detaļas par nākamo The Last of Us spēli. N. Drakmens saka, ka “nezinu, cik daudz vēlos no tā atklāt.” Abi ir uzrakstījuši nelielu turpinājumu, kas pagaidām netiek tālāk attīstīts.

N. Drakmens atzīmē, ka “brīdī, kad mēs pabeidzam lielu projektu, mēs paņemam pauzi, lai domātu dažādas idejas. Vai nu par The Last of Us Part III, vai par kaut ko jaunu, vai par kādām citām franšīzēm pie kā savulaik esam strādājuši un vēlētos tajā atgriezties.”

Pēdējā laikā klīst ziņas, ka Naughty Dog darbojas pie The Last of Us Part II daudzspēlētāja režīma, pie jaunas Uncharted spēles un oriģinālā The Last of Us Remake.


The Last of Us Part II par 39,99 EUR ir pieejams LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *