Sony plāno pārveidot PlayStation 5 dizainu

PlayStation 5 Latvija

Sony finanšu direktors Hiroki Totoki atklāj, ka PlayStation 5 iespējams piedzīvos pārmaiņas dizainā. “Mikroshēmu trūkums ir viens no faktoriem, bet vēl ir citi faktori, kas ietekmē konsoles ražošanu.”…

AMD kompānija jau iepriekš ziņoja, ka tuvāko mēnešu laikā varētu būt problēmas saražot attiecīgās detaļas PlayStation 5 konsolei.

Tā rezultātā, Sony meklē jaunus veidus, kā atrisināt problēmu, lai ražošana ritētu uz priekšu un apmierinātu pieprasījumu. “Mēs varētu atrast sekundāru risinājumu detaļai, vai arī mainīsim PlayStation 5 dizainu,” saka H. Totoki.

Jauno PlayStation 5 aparatūras versiju domā sākt ražot nākamgad. Sony varētu izmantot jaunu “daļēji pielāgotu” 6 nanometra centrālo procesoru (CPU) no AMD.

Citi videospēļu mediji lēšs, ka izmaiņas ieviesīs PlayStation 5 iekšpusē nevis ārpusē.

Līdz 31. martam PlayStation 5 ir pārdots 7,8 miljonos eksemplāros, pārspējot PlayStation 4 pārdošanas apjomus 7,6 miljonus tādā pašā laika posmā.


Iespēja atbalstīt autoru un Konsoles.lv: patreon.com/konsoles

Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

One thought on “Sony plāno pārveidot PlayStation 5 dizainu”

  1. Publicējot šo ziņu, nedaudz aizdomājos. Ja Sony grasīsies izmantot jaunas detaļas PS5 ap 2022. gadu, lai varētu raitāk ražot konsoles, kā tas ietekmēs konsoles veiktspēju? Konsoles jauda un darbība kļūs labāka, sliktāka? Interesanti… 🤔

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *