Manas domas: Ratchet & Clank: Rift Apart PS5 ventilatoram var likt griezties ar dubultsparu

Ratchet & Clank: Rift Apart Latvija

Šajā spēlē ir jūtama jaunās konsoles jauda, kur noteikti aparatūra uzkarsīs līdz nebijušajai temperatūrai un ventilators griezīsies uz pilnu klapi. Šajā spēlē ir jūtams dziļums un iespējas, ko nākotnē varam sagaidīt no videospēlēm… 

Skatoties video, ir prātā neaptverami, cik daudz detaļu, objektu, radības un lidojošās mašīnas var reālā laikā saskatīt. Viss šķiet labi saskatāms un nekas nav miglains.

Taču man vispilgtāk atmiņā ir palicis brīdis, kad spēlētājs vada sievišķu būtni džungļos. Skatījos to savā televizorā 4K izšķirtspējā ar izbolītām acīm. Attēls šķita tik iespaidīgs kā gleznā, kurā vēlētos ieiet.

Līdz šim, mana PlayStation 5 konsole ir bijusi samērā klusa, izņemot dažreiz to nolāpīto, īpatnējo skaņu, kam pat dots termins coil whine. Būs interesanti redzēt, kā PS5 pavilks Ratchet & Clank: Rift Apart un citas next-gen grafiski ievērojamas spēles, jo domāju, ka agru vai vēlu konsole tomēr kļūs skaļāka un tas coil whine vairāk džinkstēs ausīs.

Vadoties pēc techradar, tad dažos PlayStation 5 ventilatori atšķiras. Proti, tās konsoles, kuras izplatīja medijiem apskata nolūkiem ventilators sastāv no 23, bet veikalos no 17 asmeņiem. Jo mazāk asmeņu, jo ventilatoram vairāk jāgriežas, kas rada lielāku slodzi un skaņu. Iespējams, ka tuvākajā nākotnē PS5 modeļi ar 23 asmeņu skaitu ventilatorā spēs uzturēt tīkamāku klusumu, nekā konsoles versijas ar 17 asmeņiem.

Ray-tracing ir ik uz soļa, jo visa pilsēta spīd, mirdz un laistās.

Spēlei būs divi grafiski režīmi līdzīgi kā Spider-Man: Miles Morales. Viens, kur spēlētāji varēs baudīt labāku plūdenumu ar augstākiem kadriem sekundē, bet otrs ar iespaidīgu grafiku un zemāku kadru skaitu. Un manas acis vēsta, ka augstāk redzamajā video, spēle darbojas uz 30 kadriem sekundē ar maksimālo iespējamo grafiku, ko patlaban spēle piedāvā.

Lēšs, ka Ratchet & Clank: Rift Apart nepiedāvās pilnu (Native) 4K, bet gan dinamisku (Dynamic) 4K, proti, vietām rezolūcija var kristies, lai saglabātu stabilu veiktspēju.

Ratchet & Clank: Rift Apart ekskluzīvi uz PlayStation 5 iznāks 11. jūnijā.


Iespēja atbalstīt autoru un Konsoles.lv: patreon.com/konsoles

Ratchet & Clank: Rift Apart par 68,99 EUR ir pieejams LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Manas domas: Ratchet & Clank: Rift Apart PS5 ventilatoram var likt griezties ar dubultsparu”

  1. Piedodiet,ventilatora kas? Asmeņi? Nopietni? Asmeņi? :DDDDDDDD Es visu laiku domāju ka tās ir ventilatora lāpstiņas .

  2. Nevis “asmeņu” lāpstiņu skaits ietekmē gaisa plūsmu, bet gan lāpstiņu leņķis.
    Ventilatora gaisa ražība produktivitāte veidojas no ģeometrijas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *