Resident Evil Village izskatās labāk uz jaunajām konsolēm nekā uz datoriem

Resident Evil Village Latvija

Vadoties pēc IGN un Digital Foundry Resident Evil Village video analīzes, tad PlayStation 5 un Xbox Series X spēli ataino ātrāk, kā arī vizuāli un tehniski kvalitatīvāk par PC

Maikls Tompsons no IGN norāda, ka spēles “datora versija kopumā ir laba, taču ne lieliska”, jo tehniski tai ir vairākas nepilnības. Piemēram, dažreiz dators ir jārestartē, lai izlabotu kādas nepilnvērtības grafiskajos režīmos. Dažreiz spēles kadru skaits nokrītas līdz 30.

Tāpat arī Alekss Bataglija no Digital Foundry atzīmē, ka uz datoriem brīžiem kadru skaits mēdz būt nestabils un var strauji nokrist līdz 20 kadriem sekundē. Taču viņš domā, ka tā nav datora nespēja atainot kvalitatīvi spēli, bet gan kaut kāds gļuks grafiskajā procesorā (GPU), ko Capcom spēles veidotāji nav līdz galam noslīpējuši.

Uz PlayStation 5 spēle darbojas visātrāk

Tikmēr uz jaunajām konsolēm bez Ray-Tracing Resident Evil Village darbojas 60 kadros sekundē bez problēmām. Vienīgi ar ieslēgtu Ray-Tracing, PlayStation 5 un Xbox Series X kadru skaits vietām var pazemināties līdz 50.

Starp visām platformām uz kā ir pieejams Resident Evil Village, PlayStation 5 konsole ir visātrākā. Tā spēj ielādēt tekstūras un citus datus (gaidīšanas mirkļi) divās sekundēs. Tikmēr Xbox Series X|S sešās, bet datori deviņās sekundēs.

Jāņem vērā vairāki iemesli, kādēļ uz konsolēm spēle darbojas labāk nekā uz PC, taču A. Bataglija vērš uzmanību uz datora VRS (Variable Rate Shading) režīma trūkumiem. “Rezultāti rāda interesantus ciparus, un varu tikai brīnīties, kā šī spēle darbotos uz datora videokartēm un Xbox Series X, ja Capcom būtu iekļāvuši derīgu VRS.”


Resident Evil Village par 56,99 EUR ir pieejams LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *