“The Last of Us Part II atjauninājums uz PS5 ir tikai sākums,” atklāj Naughty Dog

The Last of Us Part II Latvija

Naughty Dog komunikācijas direktors Arnis Majers dod mājienu, ka uz PlayStation 5 ir gaidāmi vēl jaunumi saistībā par The Last of Us Part II

“Naughty Dog komanda jau PlayStation 5 iznākšanas dienā skatīja iespējas, ko aparatūra spēj piedāvāt. Mēs esam sajūsmā par nākotni,” PlayStation blogā piebilst A. Majers.

Jaunais atjauninājums PS5 Enhanced Performance ļauj spēlei darboties ar labāku izšķirtspēju, ātrāku ielādes ātrumu (loading times) un 60 kadriem sekundē. Tas jau ir pieejams tagad ekskluzīvi PS5 lietotājiem par brīvu.

The Last of Us Part II kopā ir izcīnījis vairāk kā 300 Gada Spēle apbalvojumus, kļūstot par visapbalvotāko videospēli vēsturē un vienlaikus pārspējot The Witcher 3: Wild Hunt ar 280 Gada Spēle atzinībām.

Arī Konsoles.lv novērtēja The Last of Us Part II ar augstāko atzīmi “10” un foruma lietotāji to atzina par 2020. gada videospēli.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu veikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

5 thoughts on ““The Last of Us Part II atjauninājums uz PS5 ir tikai sākums,” atklāj Naughty Dog”

 1. Tas viss ir labi, ka ir apbalvojumui, bet man spēlejot Resident Evil Village, es biju X10 dziļak iegrimis spālē, kā part2…

   1. Es nez, ar PS5 testēju pirms pāris mēnešiem un nekādus pielāgojumus nemanīju.
    Katrā ziņā, ja būtu pilns PS5 upgrade (bezmaksas), tad noteikti varētu izspēlēt vēlreiz.

    1. Man šis atjauninājums aicina spēli spēlēt otru reizi 🙂 . Bet domāju, ka nākotnē kaut ko līdzīgu Remastered varētu sagaidīt uz PS5. Turklāt vēl šķietami būs daudzspēlētāja režīms.

     Tad jau manīs, ko Naughty Dog ir sadomājuši

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *