PlayStation lietotāji varēs spēlēt Chivalry 2 betu par brīvu, bet ne Xbox spēlētāji

Chivalry 2 Latvija

Sākot ar 27. maiju par brīvu varēs spēlēt Chivalry 2 atvērto betu uz PlayStation 5, PlayStation 4 un PC. Taču uz Xbox Series X|S un Xbox One situācija ir citādāka…

PlayStation lietotāji varēs iemēģināt Chivalry 2 betu bez PlayStation Plus, turpretī Xbox spēlētājiem būs nepieciešams Xbox Live Gold.

Polygon atklāj, ka Xbox spēlētājiem jau 16 gadus, lai spēlētu Free-to-play spēles, ir jāabonē serviss par maksu. Taču Microsoft šī gada 21. aprīlī veica izmaiņas, ka “Xbox spēlētāji varēs piekļūt vairāk par 50 bezmaksas spēles daudzspēlētāja režīmiem bez jebkādas papildu samaksas.” Sarakstā iekļautas videospēles kā Call of Duty: Warzone, Fortnite un citas.

Atvērtā beta būs Cross-Play veidā, proti, gan konsoles, gan datori lietotāji varēs Chivalry 2 spēlēt kopā dažādākos režīmos līdz pat 64 spēlētājiem. Tā beigs savu darbību 1. jūnijā.

Chivalry 2 pilnā videospēle iznāk 8. jūnijā uz PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One un PC.


Ieskaties videospēļu internetveikalā LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

6 thoughts on “PlayStation lietotāji varēs spēlēt Chivalry 2 betu par brīvu, bet ne Xbox spēlētāji”

 1. Izskatās episki, fun un droši vien būs arī uz VR sistēmas. Vakar skatījos psn store, bet nekādu betu vai demo neatradu.
  Šeit Bethesdai ir, kur ieķert idejas jaunām cīņas animācijām sakarā ar sesto Elder Scrolls, jo Online versijā cīņas stils pielīdzīnāts tuvu .tispiskam mmo (traģisks).

  1. Thunder, iespējams, ka tajā pulksteņa laikā beta vēl nebija pieejama. Taču tagad uzmetu aci un ir iespēja lejupielādēt PlayStation Store, kā arī noteikti citās platformās.

   Pats centīšos vēlāk iemēģināt. Jā, spēle izskatās jautra, atgādina Battlefield kaujas tikai ar zobeņiem 😀 .

   1. Vakar ietestēju Beta versiju. Spēle labam garastāvoklim, rēcu kā zirgs 😆 spēle traka un tai pašā brīdī jautra. Protams, ietestēju tikai free 4 all modu, bet ar to pietika lai saprastu , kas pie velna tur notiek. Katrs par sevi , riktīgs deathmatch, kā īstā kara laukā. Pats jautrākais tas, kamēr tu sities ar kādu 1 on 1, tikmēr cits no muguras pāršķel tev pauri kā meloni.

    1. Thunder, paldies par atsauksmi 🙂 Izklausās ļoti forši, ka pats gāju vakar mēģināt. Un, man kā par nepatīkamu pārsteigumu tomēr ir vajadzīgs PS Plus, lai spēlētu betu 🙁 , par spīti tam, ka vairāki mediji un pat oficiālajā Chivalry 2 mājas lapā ir minēts, ka PlayStation lietotājiem nav nepieciešams aktīvs PS Plus.

     Thunder, pieļauju, ka tev ir PS Plus, ja sanāca uzspēlēt?

     1. Jā Oskar, kad bija šī lieliskā akcija PS plus uz visu gadu pa 26 eur, tad ilgi nevilcinājos.
      Nav pirmais gadījums par šādu informāciju, ka ps plus nebūs nepieciešams. Ar šādu problēmu biju saskāries ar citām spelēm. Tāpēc iesaku investēt jau savlaicīgi, lai pēctam mazāk šie klupšanas akmeņi.

 2. Oh, kaut kā palaidu garām par šādu lielisku PS Plus atlaidi.

  Šis gadījums ar PS Plus ir ļoti dīvains. Nācās paņemt abonementu, un jāsaka, ka tiešām, spēle ir ļoti jautra un aizraujoša, it sevišķi, kad tev uzbrūk vesels bars 😀 .

  Pamēģināju 64 spēlētāju režīmu, kur jādarbojas komandā un jāpilda uzdevumi, piemēram, jānodedzina ciemats, jāzog zelts, jānogalina kara vadonis utt. Diezgan interesanti 🙂 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *